Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

Тернопільська обласна рада

вул. М. Грушевського 8,  м. Тернопіль, 46021, факс 52-21-05,    e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua

Положення про структурні підрозділи апарату Тернопільської обласної ради

 

Керівництво обласної ради

 634  Голова  Овчарук Віктор Вікторович 43-11-16
 652 Перший заступник  Деревляний Василь Тимофійович  52-01-87 
 654 Заступник  Крупа Любомир Левкович  52-01-87 
 657 Керуючий справами виконавчого апарату  Бабійчук Іван Геннадійович  52-20-56 
 603 Голова постійної комісії Тернопільської обласної ради з питань бюджету Швець Сергій Петрович 25-66-33 

 Відділ забезпечення діяльності керівництва обласної ради (на правах патронатної служби)  

 600 Заступник керуючого справами-начальник Мельничук Віра Богданівна 25-85-67
634 Консультант  Гелетканич Лідія Ігорівна 43-11-16
641 Консультант Батринчук Уляна Борисівна
Зайка Віталія Олександрівна
43-03-99
601 Консультант Огородник Вікторія Володимирівна 25-37-52
601 Секретар керівника Усик Григорій Дмитрович 52-06-94

Організаційний відділ

640 Начальник Кухарський Теодозій Васильович 25-95-61
641 Заступник Шимко Тетяна Михайлівна 43-03-99
640 Головний спеціаліст Терешко Наталія Богданівна 25-95-61
641 Головний спеціаліст Кантоніста Людмила Іванівна 43-03-99

Відділ діловодства та контролю

635 Начальник Сидяга Віталій Романович 25-69-69
601 Заступник начальника-завідувач сектору з питань прийому та звернень громадян Іваніна Наталія Леонтіївна  25-37-52
647 Головний спеціаліст Мартинюк Світлана Михайлівна 25-86-07
601 Головний спеціаліст Балабан Ольга Василівна 25-37-52
647 Головний спеціаліст Сопель Марія Олексіївна 25-86-07

Відділ соціально-економічного розвитку, бюджетного планування та адміністративно-територіальної реформи 

639 Начальник Комоса Тетяна Євгенівна 52-34-56
 603 Заступник Дмитришин Петро Васильович 25-66-33

Відділ правового забезпечення діяльності обласної ради  та територіальних громад

658 Начальник Кайда Наталія Ярославівна 25-88-03
658 Заступник Кузьма Ганна Романівна 25-87-74
658 Головний спеціаліст Піган Світлана Романівна 25-87-74
658 Старший інспектор Семчишин Валентин Адамович 25-87-74

 Відділ аналізу виконання програм, залучення інвестицій та промоції області

 650 Начальник  Борук Тарас Михайлович  52-06-94
 650 Головний спеціаліст Буда Наталія Костянтинівна 52-06-94

Відділ у справах майна спільної власності територіальних громад області

649 Начальник Ганусевич Ольга Іванівна  52-34-23
644 Заступник Пінь Михайло Миколайович 52-02-52
644 Головний спеціаліст Гук Людмила Зіновіївна 52-02-52
649 Головний спеціаліст Заноз Тетяна Тарасівна 52-34-23

 Відділ інформаційно-технічного забезпечення

 643 Начальник  Зендран Андріан Вячеславович   52-05-80
 643 Головний спеціаліст Волянюк Мирослава Михайлівна   52-05-80

Відділ з питань охорони навколишнього природного середовища,
екологічної політики, природокористування та земельних відносин

645 Начальник Шумада Ірина Василівна
tor.pryroda@gmail.com
43-51-39
645 Заступник Федущак Андрій Олегович 43-51-39
642 Головний спеціаліст Марин-Кудряшова Інна Богданівна 25-66-66

Відділ бухгалтерського обліку, фінансової та кадрової роботи

637 Начальник-головний бухгалтер Андрунців Наталія Володимирівна 25-67-37
637 Заступник начальника-головного бухгалтера Левків Тетяна Миронівна 25-67-37
637 Головний спеціаліст Матуш Галина Степанівна 25-67-37
642 Головний спеціаліст Михайлова Наталія Василівна 25-66-66
  Водій Валіон Василь Теодозійович
Юденков Олександр Олексійович
 

Відділ прес-служби

602 Начальник Дерех Ірина Анатоліївна 25-19-84
602 Головний спеціаліст Тарасенко Тетяна Ярославівна 25-19-84
  Консультант Туницька Людмила Андріївна 52-20-56