Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua ternopil.rada@gmail.com
ГОЛОВНА
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЄКТИ І ГРАНТИ
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ДІЯЛЬНІСТЬ
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

АМКУ не допустить економічно НЕОБҐРУНТОВАНИХ цін на соціально важливих ринках

26.03.2015

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

ПРЕС-СЛУЖБИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО ОБЛАСНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ

 

 

 

АМКУ не допустить економічно НЕОБҐРУНТОВАНИХ цін на соціально важливих ринках

 

У зв’язку з надходженням до органів Антимонопольного комітету України численних звернень від споживачів щодо необґрунтованого підвищення цін на продовольчих ринках, Комітетом та його відділеннями було вжито ряд заходів.

Тернопільським відділенням надано обов’язкові для розгляду рекомендації  суб’єктам господарювання, які здійснюють реалізацію продуктів харчування в м. Тернопіль щодо не допущення необґрунтованого підвищення цін.

 

Також, у зв’язку із зниженням цін на нафтопродукти та на сировину, зокрема, олію і цукор, виробникам хліба та хлібобулочних виробів на Тернопільщині рекомендовано утриматись від встановлення економічно необґрунтованих цін на продукти власного виробництва.

 

Крім того, у рекомендаціях йдеться про не допущення формування суб’єктами господарювання цін на продукти за узгодженням з іншими, тобто вчинення антиконкурентних узгоджених дій на продовольчих ринках.

 

Відділенням ведеться моніторинг найбільш соціально важливих продуктів.

За інформацією торгових мереж м. Тернопіль, протягом тижня відбулось зниження оптово-відпускних цін:

- 4,5% на яйця курячі;

- 2 % на борошно в/г;

- 6 % на цукор.

 

Відділення і надалі триматиме на контролі необґрунтоване підвищення цін на продовольчих ринках Тернопільщини та інформуватиме громадськість про вжиті заходи.

 

 

 

www.amc.gov.ua

Прес-служба

Тернопільське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України

Тернопіль-2, вул. Лисенка, 20а

ТЕЛ/ФАКС: 22-06-86

e-mail: te@amcu.gov.ua