Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

Сподіваюсь, що будівництва каскаду гес у нас на Дністрі все ж не буде.
Але там є інший камінь для спотикання.
А саме - "комусь" все ж дадуть заробити трохи грошей на проекті будівництва, вартістю якихось 155 млн. грн.
Але і це не все.
Заступника голови обл. ради Крупу Л.Л хвилює зовсім інше : ...
грудень 29, 2016 - "Якщо Тернопільщина позиціонує себе як туристична, то кожен підприємець за ту роботу, яку він проводить, чи то сплав, чи то похід, повинен сплачувати податки. Від цього розуміння буде залежати і те, як змінюється наш держава".
Думка пана Крупи Л.Л звісно вірна та навіть патріотична, але ...
Я так бачу, що пам'яті зовсім немає у пана Крупи, коли саме через нього особисто та його членів фракції "самопоміч", які були ініціаторами створення тимчасової депутатської комісії, для "досконало розібратись", тоді ми, депутати Тернопільської обл. ради, зайвих три місяці боролись як за заборону розробки проекту будівництва гес на Дністрі, так і самого будівництва.
Але в бюджеті країни на 2017 "чомусь" все ж з'явились гроші, а саме 155 млн грн, на розробку проекту будівництва каскаду гес на Дністрі.
Ще в березні 2016 ми попереджали, що гроші хочуть "відмити" на фінансуванні проекту будівництва гес на Дністрі, а от самого будівництва може і не бути ... хоча, хто його знає, при готовому проекті можуть і протиснути.
Пригадую ту затятість, з якою фракція "самопоміч" відстоювала думку, що треба дозволити проект розробляти, а будівництво не дозволяти.
То може пан Крупа Л.Л розраховував на гроші від проекту ?
Нагадаю, що за бюджет 2017 у врУ проголосувало 5 членів фракції"самопоміч" : Данченко О.І. Мірошніченко І.В. ОстріковаТ.Г. Діденко І.А. Маркевич Я.В., і лише двоє було проти, а от 16 "утрималось", що було рівноцінно підтримці.