Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

В нашій Тернопільській області, за всіма законами України, вищим органом місцевого самоврядування звісно є Тернопільська обласна рада, яка відповідає за все, що відбувалось, відбувається та буде відбуватись на теренах нашої області. 
А от Тернопільська державна адміністрація то є наш допоміжний орган виконавчої влади, якому обласна рада делегувала частину своїх виконавчих повноважень. 
Але якось "тишком-нишком" обласна адміністрація на чолі з С.Барною, призначеним нам паном Порошенком в квітні 2015, перебрала на себе всю повноту влади в області. І так керує пан С.Барна, що вже і обласна рада йому не потрібна, і будь його воля, то напевно і розпустив би він обл. раду, щоб під його ногами не плуталась. 
Для успішного розвитку Тернопільшини нам необхідно прибрати дуалізм обласної влади шляхом ліквідації обласної державної адміністрації.
У нас в області повинно бути чітке розподілення за що відповідає обласна рада, а за що відповідає обласна адміністрація. І треба це терміново врегулювати. 
Там де є дуалізм влади - там завжди є конфлікти незалежно від персоналій, і Тернопільщина тут не виняток.
Схема розподілу влади в області, і не тільки Тернопільської, а по всій Україні, повинна працювати незалежно від особистостей, які обіймають ті чи інші посади.
Де-юре у нас в області головна влада - це обрані народом до обласної ради депутати, які мають відповідати за те, куди і як розвивається Тернопільщина.
Де-факто - шляхом "передачі повноважень" всі важелі влади окупувала лише одна персона - голова ода, яку на Тернопільщину призначила інша особа - президент. А депутатський корпус фактично усунений від механізму прийняття рішень по розвитку області. 
Все що робить влада Порошенко це поступова ліквідація обласних рад по всій Україні, і перетягування на обл. держ. адміністрації всієї влади в області.
До речі, в районах нашої області вже майже усунуті від влади обрані районні ради, і повністю "господарюють" на свій розсуд призначенці Порошенка - голови рай. держ. адміністрацій.