Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

Саме важке похміллям наступає після нестримного самопіару.
Шоколадний король і власник офшорної імперії може робити все, що спаде на думку, але президент, який представляє країну, права на це не має.
Ми всі не забули, як в черговий раз, в бажанні попіаритися на темі заручників, Порошенко перед телекамерами в кабінеті на Банковій обіймався з полковником Без'язиковим, згодом звинувачений в шпигунстві і заарештованим. Добре, що хоч Героєм України не встиг його зробити.
Звичайно, і у героїв, і у злочинців є рідні, які їх люблять і чекають. Ні героя, ні злочинця країна не може залишати в руках ворога.
Так і з заручниками Путіна, серед яких є воїни, що потрапили в засідку або захоплені пораненими в полон, але є дезертири і злочинці, які відбувають на окупованій росією території покарання за вироком Українського суду.
Повернення з полону кожного захисника України то справжнє свято для рідних, товаришів по службі і всієї країни. І не можна підміняти його постановочної піар-фальшивкою, коли величезний натовп дармоїдів Порошенко, витягаючи шиї, намагається потрапити в кадр новин, а сам він зображує вершителя доль, без команди якого рідні не можуть обійнятися.
Але головний осад навіть не від фальші на обличчях тих, кого так і не покарано за Іловайськ та багато інших штучних трагедій цієї війни, хто прямо або побічно заробляє на ній дивіденди і, загнавши країну в Мінський тупик, намагається заморозити конфлікт на довгі роки. Ніхто не давав права чиновникові, тимчасово значиться головнокомандувачем, ставити в один лад героїв і зрадників. Захисники України та їх сім'ї мають право на сьогодення, а не показну повагу і на те, щоб їх не примушували з дезертирами. Кожна сім'я, дочекалася з полону воїна, який захищав нашу країну, має право ним пишатися, а не чути за спиною перешіптування: а може цей теж з дезертирів ?
Передноворічне шоу, влаштоване Порошенко з найвищого дозволу Путіна, викликало не тільки суперечки в українському суспільстві, а й шквал нерозуміння в багатьох європейських змі, що опублікували селфі Президента України з кількома обвинуваченими в дезертирстві.
Цікаво, як тепер Порошенко дивитиметься в очі зарубіжним послам, яких він запросив на це шоу ?

А може після піар-похмілля очі не відкриваються ?