Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

Вищим органом самоврядування Тернопільщини є обрана громадянами Тернопільська обласна рада та обраний депутатами голова обласної ради.
Хочу нагадати пану Степану Барні, який чомусь дуже активно через наші змі себе називає "керівником Тернопільщини", що він є лише головою Тернопільської обласної державної адміністрації, якого призначив на цю посаду ненависний вже більшості Українців, пан Порошеко.
Я розумію ваше, пане Степане, бажання бути "самим головним", "рішалою", але все ж ви не намагайтесь бути самозванцем, самозванців Українці ніколи не поважали, навіть під примусом. 
Також нагадую, чи можливо навіть інформую, що в структурі Україні немає жодної губернії, а тому ви, пане Степане, не можете бути ні губернатором, ні керівником такого органу, як би того ви не бажали.
Окремо хотів би вас, пане Степане, просити не примазуватись так відкрито до ідеолога та теоретика Українського Націоналістичного руху Степана Бандери, очільника Національно-визвольного руху України, який ще й досі навіює страх на ворогів України. Тому що Український Націоналізм не є ідеологією вашого пана Порошенко та його "бпп солідарність", активним членом якої ви є, яку в нашій області ви очолюєте і якою одноосібно керуєте. Також нагадую особисто вам, що коли ваш "ідеолог" пан Порошенко був засновником та створював в Україні "партію регіонів", то він взагалі заперечував і Український Націоналізм, і Степана Бандеру.