Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

Влада Порошенка принизила право громадян на вільне вираження політичних поглядів, побивши їх та поставивши на коліна, коли 3 березня під стінами врУ правоохоронці розгромили наметове містечко, у якому вже тривалий час із мирною акцією перебували громадські активісти, учасники бойових дій та волонтери.
Хвиля осуду та негативу, яку спричинило силове протистояння між правоохоронцями та громадськими активістами у центрі Києва, звісно що дійшла і до Тернопілля.
Представники організацій учасників АТО з цього приводу написали заяву до голови обласної ради, голови ода Тернопільщини та прийшли разом з представниками громадських організацій та волонтерами до облради, де хотіли на знак протесту повернути голові ода С.Барні вручені Порошенком нагороди та відзнаки.
Втім С.Барна, дізнавшись про візит військових, чомусь раптом змінює свої плани та втікає до Шумська, де відкривався паспортний сервіс міського цнапу, одна із сотень подій на рівні закупки ксерокса у якийсь відділ держструктур чи щось тому подібне. Після того "відкриття" пан Барна відвідав фермерське господарство “Беріжок”, яке, до речі, платить найменшу орендну плату людям за користування земельними паями ... але і це не завадило Барні навіть в такий спосіб по-піаритись на “розвитку тваринництва”, як колись робив його попередник Хоптян, про що і було пафосно повідомлено на сайті ода Барни.
А на "незручну" зустріч з активістами в обласній раді пан Барна підставив свого заступника Ю.Юрика.
Зважаючи на таку поведінку голови ода Тернопільщини, який ще одночасно в супереч законодавству, досі є і депутатом обл. ради, одразу ж видно, як С.Барна вміє “вирішувати” проблеми та наскільки він боїться осуду за злочинні дії свого шефа Порошенка. Проявляючи зневагу до ініціативи громадян, С.Барна показав себе ніким іншим, як простим боягузом.
А на 10-ту годину 13 березня з цього приводу скликають депутатів на пленарне засідання сесії обл. ради. 
#порошенко #барна #боягуз #ато #атовці