Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

Голова Тернопільської ода С.Барна готовий співпрацювати навіть з колишніми регіоналами заради свого шефа Порошенка та його другого терміну в президентах. 

Колишній голова Тернопільської ода В.Хоптян, який очолював нашу область до Революції Гідності, в останні дні правління Януковича запам’ятався доволі неоднозначною фразою, яку від сказав Володимиру Стаюрі у моїй присутності -  “Якщо президент скаже мені вішатися, то я повішуся”.

На щастя, Українське суспільство після Майдану змінилося, а от голови нашої облдержадміністрації, схоже, – ні, залишаючись сліпо відданими своєму гаранту, який, до речі, і призначає їх на ті посади.

Коли постало питання організувати Порошенку вибори в 2019-му році, голова Тернопільської ода С.Барна виявився готовим на все. Навіть на співпрацю з екс-регіоналами. Звісно, що порушити моральні норми легко, навіть без зайвих втрат, але тоді і до порушення закону може так само легко вдатись голова ода ... 

Так, минулого тижня ще одним заступником Барни було призначено керівника організаційного відділу ода часів Януковича С.Беспоповцеву. А це  саме вона здійснювала всю організаційну роботу, нарощуючи чисельність “партії регіонів” на Тернопільщині. І власне через неї проходили заяви на вступ у партію януковичів. Більше того, пані Беспоповцева частково відповідала за наповнення автобусів щодо відправки людей на антимайдан.

Однак, після Революції Гідності вона не тільки залишилась працювати в облдержадміністрації, але й пішла на підвищення.

 Мої джерела інформації в адміністрації стверджують, що Беспоповцеву призначили заступником Барни без покладання не неї конкретних обов’язків. А робота на новому місці, скоріш за все, буде стосуватися саме організації наступних виборів президента Порошенка в частині залучення бюджетників.

Зважаючи на це, з такого “розкладу” випливає декілька висновків :

1. Президент таки прийняв рішення повторно балотуватися на посаду глави держави попри те, що публічно цього не озвучує.

2. Довіра до Порошенка та його “солідарності” на Тернопільщині є настільки низькою, що С.Барна вдається до крайніх методів, навіть ціною власної репутації, яка вже не раз була підмочена співпрацею з колишніми регіоналами.

3. Єдиними виборцями, які ще можуть проголосувати за Порошенка, залишаються виключно бюджетники, і то будуть те робити з-під палки, роль якої і має та буде виконати Беспоповцева.

Варто додати, що нещодавно проведені дані соцопитувань не ставлять Порошенка у трійку лідерів серед потенційних переможців за президентство. А значить команда його вірних слуг в посиленому режимі вже почала працювати задля збереження власних посад, й маловірогідної, але перемоги свого шефа.