Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

14.03.2019

 Триває підготовка проекту Стратегії розвитку Борщівської ОТГ

У приміщенні Борщівської міської ради відбулася зустріч представників програми "Децентралізація приносить кращі результати" (DOBRE) Ігоря Каспрука та Гжегоша Дзіарскі з робочою групою Борщівської міської ради із розроблення Стратегії розвитку Борщівської ОТГ.  

У ході зустрічі обговорено перспективні напрямки розвитку громади. Після дискусій  визначено сильні сторони та вплив різних негативних факторів, які можуть позначитися на розвитку громади.
У рамках підготовки Стратегії розвитку Борщівської громади проектом ДОБРЕ передбачене проведення соціологічного опитування щодо умов життя та якості громадських послуг у об’єднаній громаді. Дане опитування дозволить органу місцевого самоврядування ознайомитись з поглядами і думками жителів об’єднаної громади. Отримані таким чином знання дозволять раді та іншим установам вдосконалювати громадські послуги і нададуть можливість планувати подальший розвиток. Результати будуть використані до створення стратегії розвитку громади – документа, який буде планом діяльності органів місцевого самоврядування на найближчі роки.
Участь в даному опитуванні є добровільною.

http://borschivrada.gov.ua/