Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

15.03.2019

У Тернопільському обласномуй комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти

 провели інструктивно-методичну нараду з питань проведення в області пробного ЗНО 

 http://www.ippo.edu.te.ua/  


У Тернопільському ОКІППО відбулася інструктивно-методична нарада з питань проведення в області пробного ЗНО для працівників методичних служб, відповідальних за зовнішнє незалежне оцінювання, та відповідальних за пункти пробного тестування, у якій взяли участь директор Івано-Франківського РЦОЯО Б.М.Томенчук, директор Тернопільського ОКІППО О.М.Петровський, заступник директора ІФРЦОЯО І.Л.Любінець, заступник директора ТОКІППО Ю.Ч.Шайнюк, начальник методичного відділу ІФРЦОЯО З.І.Гарасимчук, в.о. завідувача центру моніторингу якості освіти, ЗНО та аналітичної діяльності ТОКІППО Л.З.Онищук, методист центру О.Й.Олійник
Із вітальним словом до учасників наради звернувся директор Тернопільського ОКІППО О.М.Петровський, котрий наголосив на важливості впровадження ЗНО в умовах реформування української освіти.
Директор Івано-Франківського РЦОЯО Б.М.Томенчук подякував колегам за якісну щорічну організацію та проведення ЗНО в пунктах тестування Тернопільської області. Заступник директора з питань моніторингу якості освіти та ЗНО Тернопільського ОКІППО Ю.Ч.Шайнюк та начальник методичного відділу Івано-Франківського РЦОЯО З.І.Гарасимчук акцентували увагу присутніх на підготовці пунктів пробного тестування та навчанні залученого персоналу.
Відповідальні за пункти пробного тестування отримали контейнери з аудиторними пакетами та допоміжні матеріали, необхідні для проведення пробного ЗНО.
Нагадуємо графік проведення пробного ЗНО-2019:
16 березня – українська мова та література;
23 березня – математика, історія України, іноземні мови, хімія, фізика, біологія, географія.
Учасникам пробного ЗНО з собою необхідно мати: документ, що посвідчує особу, запрошення, квитанцію про оплату.