Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЄКТИ І ГРАНТИ
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

17.03.2019

У Великих Гаях урочисто відкрили реконструйовану амбулаторію сімейної медицини

«Сьогоднішня подія – це  наочний приклад тих позитивних змін, які відбуваються у нашій державі. Завдяки реформі децентралізації, яка дозволила акумулювати власні ресурси на місцях, оновлюється і дорожня інфраструктура, соціальна і медична сфери, - наголосив під час урочистостей очільник обласної ради Віктор Овчарук. - Власне спільними зусиллями держави та громади здійснена реконструкція амбулаторії загальної практики сімейної медицини у Великогаївській об’єднаній територіальній громаді. Позитивні наслідки медичної реформи, яка стартувала в Україні, можна відчути та оцінити уже сьогодні. Обличчя медицини, починаючи із первинної ланки, змінюється. Крок за кроком медична галузь області усе більше наближається до світових стандартів. Розширюється спектр послуг, які надаються на місцях. Це зручно, це комфортно і не потребує багато часу, щоб дістатися до лікувального закладу.Зростають зарплати медиків, а  амбулаторії мають змогу створювати належну матеріально-технічну базу для забезпечення функціонування первинної медичної допомоги, закуповувати необхідне для надання якісних медичних послуг обладнання. І такі зміни відбуваються в усій області. Завдяки ініціативі керівництва держави на реалізацію реформи медицини у сільській місцевості з державного бюджету Тернопільська область минуло річ отримала 227 мільйонів гривень. Уже укладено договори на будівництво 16 амбулаторій та на 3 завершуються тендерні процедури. Також для потреб області закуплено 134 нових автомобілі для зручності та оперативності медиків. Це реальні цифри, реальні кроки розвитку медичної інфраструктури області. Висловлюю подяку керівництву Великогаївської громади, будівельникам, медикам за оперативну, якісну реконструкцію та добудову амбулаторії, створення комфортних умов як для лікарів, так і для трьох тисяч пацієнтів з Великих Гаїв та навколишніх сіл, які тут обслуговуватимуться».

В урочистостях також взяли участь голова ОДА Степан Барна, народі депутати Роман Заставний та Тарас Юрик, керівники району та голова Великогаївської ОТГ Олег Кохман, священнослужителі, жителі села та громади.

На ремонт та добудову фельдшерсько-акушерського пункту у нову та сучасну, комфортну для медпрацівників та пацієнтів лікарську амбулаторію із Державного фонду регіонального розвитку виділили понад 5 млн. грн., ще стільки ж – із місцевого бюджету громади. Площу  амбулаторії було збільшено у більше, ніж чотири з половиною рази - із 139 кв. м до 635 кв.м.  

В амбулаторії є необхідне сучасне обладнання, лабораторії, облащтовані місце для дітей та стаціонарні палати. В амбулаторії працює чотири сімейні лікарі, у тому числі педіатр.

Комунальне некомерційне підприємство «Великогаївська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» забезпечує медичне обслуговування жителів Великих Гаїв, Дичкова, Красівки, Застінки, Товстолуга та Кип’ячки.