Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

18.05.2019

Щиро вітаю  науковців із професійним святом – Днем науки!

Вже понад два десятки  років в Україні відзначається День науки. Це свято, яке об’єднує українських науковців усіх напрямків науки - медицини і філологій, філософії та фізики, математики та мистецтвознавства.

мислячих, твлорчих людей, потенціал яких вважається одним із найсильніших у Європі. Україна входить у двадцятку найосвіченіших країн світу. Щорічно наші університети та наукові центри представляють Україну на різних наукових симпозіумах та конференціях найвищого рівня. Щороку українські науковці  роблять значні відкриття  та винаходи у різних сферах та галузях. 

Усе наше  сучасне життя пов'язане із науковими досягненнями. Адже лише завдяки науці людство досягло прогресу, розвитку, пройшло шлях від перших спроб вивчення світу до космічних польотів та нанотехнологій. Особливо це стосується нашого часу, коли науковий прогрес змінює наше життя із шаленою швидкістю, коли стають реальністю найсміливіші образи фантастів.

Значний вклад в українську науку вносять і тернопільські науковці. Саме ви підносите престиж науки у суспільстві, утверджуєте її незаперечну роль в економічному розвитку держави. Тож дякую за вашу нелегку роботу й наукові досягнення. Адже завдяки вашим працям українців визнають у світі як високоінтелектуальну та мудру націю.

 

Ще хочу особливо подякувати нашим юним науковцям - вихованцям Тернопільського обласного комунального територіального відділення Малої академії наук України, які своїми досягненнями прославляють наш край не лише на всеукраїнському, а й світовому рівні.

Бажаю вам нових відкриттів, нових наукових звершень та відкриттів. Нехай Господь обдаровує Вас своїми ласками на довгі творчі роки.

 

Голова обласної ради                                                                  Віктор Овчарук

Довідково. Щоб оцінити заслуги науки перед суспільством, у третю суботу травня в Україні відзначається професійне свято працівників науки.

Свято запроваджене в Україні «…на підтримку ініціативи відомих вчених, наукових установ, а також професійних спілок України…» згідно з Указом Президента України «Про День науки» від 14 лютого 1997 року № 145/97.

Мета цього свята – вшанування наукових традицій, досягнень учених, якими ми цілком справедливо пишаємося, і на яких покладаємо великі сподівання.

Науковий потенціал Україні вважається одним з найкращих в Європі. Українські вчені є авторами безлічі винаходів у різних областях науки.