Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

18.05.2019

Нещодавно Концертний зал Гуго Коллонтая привітно приймав лауреатів і дипломантів конкурсів виконавського мистецтва, студентів-скрипалів Рівненського музичного училища 

http://www.kogpi.edu.te.ua/ 


Продовжуються дружні контакти педагогічного коледжу Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка з мистецькими колективами закладів вищої освіти України. Нещодавно Концертний зал Гуго Коллонтая привітно приймав лауреатів і дипломантів конкурсів виконавського мистецтва, студентів-скрипалів Рівненського музичного училища Рівненського державного гуманітарного університету, першокурсницю Олександру Басараб і четвертокурсниць Ірину Волощук та Дарину Рогозу, разом з їх викладачем-наставником Ларисою Єрусалимець і концертмейстером Марією Соколовською.
До програми концерту, підготовленого гостями Кременця, увійшли інструментальні твори українських і зарубіжних композиторів. Наймолодша учасниця Олександра Басараб виконала І частину Концерту № 9 Ш.Беріо й «Українську рапсодію» І.Левицького. Дарина Рогоза запропонувала Партиту № 2 Й.С.Баха, І частину «Алеманда і Куранта» Концерту № 2 А.В’єтана і «Капріччіо-вальс» Г.Венявського, а її колега Ірина Волощук презентувала «Лур і Гавот» Партити № 2 Й.С.Баха, І частину Концерту № 3 К.Сен-Санса та «Рондіно» А.В’єтана.
Кожна скрипка у дівочих руках вела свою неповторну розмову: то злітала розбурханим почуттям, то ніжно шепотіла щось потаємне, то схлипувала з відчаю, то дарувала світлу радість і надію… І жоден із глядачів не залишався осторонь цього музичного дива, цієї щирої сповіді тендітного і водночас надзвичайно потужного інструмента, що оживає з любові і майстерності талановитих виконавців, благословенних мудрими і вимогливими наставниками.
Від імені присутніх і зі щирою вдячністю за чудове мистецьке свято до гостей звернулася голова циклової комісії групових керівників педагогічного коледжу Валентина Мацкова, а представники нашого студентства подарували учасникам концерту квіти і солодкі презенти.