Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

18.05.2019

Нещодавно Концертний зал Гуго Коллонтая привітно приймав лауреатів і дипломантів конкурсів виконавського мистецтва, студентів-скрипалів Рівненського музичного училища 

http://www.kogpi.edu.te.ua/ 


Продовжуються дружні контакти педагогічного коледжу Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка з мистецькими колективами закладів вищої освіти України. Нещодавно Концертний зал Гуго Коллонтая привітно приймав лауреатів і дипломантів конкурсів виконавського мистецтва, студентів-скрипалів Рівненського музичного училища Рівненського державного гуманітарного університету, першокурсницю Олександру Басараб і четвертокурсниць Ірину Волощук та Дарину Рогозу, разом з їх викладачем-наставником Ларисою Єрусалимець і концертмейстером Марією Соколовською.
До програми концерту, підготовленого гостями Кременця, увійшли інструментальні твори українських і зарубіжних композиторів. Наймолодша учасниця Олександра Басараб виконала І частину Концерту № 9 Ш.Беріо й «Українську рапсодію» І.Левицького. Дарина Рогоза запропонувала Партиту № 2 Й.С.Баха, І частину «Алеманда і Куранта» Концерту № 2 А.В’єтана і «Капріччіо-вальс» Г.Венявського, а її колега Ірина Волощук презентувала «Лур і Гавот» Партити № 2 Й.С.Баха, І частину Концерту № 3 К.Сен-Санса та «Рондіно» А.В’єтана.
Кожна скрипка у дівочих руках вела свою неповторну розмову: то злітала розбурханим почуттям, то ніжно шепотіла щось потаємне, то схлипувала з відчаю, то дарувала світлу радість і надію… І жоден із глядачів не залишався осторонь цього музичного дива, цієї щирої сповіді тендітного і водночас надзвичайно потужного інструмента, що оживає з любові і майстерності талановитих виконавців, благословенних мудрими і вимогливими наставниками.
Від імені присутніх і зі щирою вдячністю за чудове мистецьке свято до гостей звернулася голова циклової комісії групових керівників педагогічного коледжу Валентина Мацкова, а представники нашого студентства подарували учасникам концерту квіти і солодкі презенти.