Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

14.05.2019

У Тернопільській області триває фінальний етап V Всеукраїнського турніру юних філософів та релігієзнавців

 

http://www.ippo.edu.te.ua/  

13 травня 2019 року в Марійському духовному центрі Зарваниця (с.Зарваниця Теребовлянського району Тернопільської області) відбулося урочисте відкриття фінального етапу V Всеукраїнського турніру юних філософів та релігієзнавців.
Турнір організований Міністерством освіти і науки України спільно з управлінням освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації та Тернопільським обласним комунальним інститутом післядипломної педагогічної освіти.
Гостей благословив єпископ, помічник Тернопільсько-Зборівської архиєпархії української греко-католицької церкви владика Теодор Мартинюк.
З вітальним словом до учасників звернулися: Раїса Євтушенко, головний спеціаліст головного управління загальної середньої та дошкільної освіти директорату дошкільної та шкільної освіти Міністерства освіти і науки України, Юрій Решетніков, заступник голови громадської ради при Міністерстві освіти і науки України, Ганна Зварич, заступник начальника управління освіти і науки Тернопільської ОДА, Ірина Шумада, начальник відділу виконавчого апарату Тернопільської обласної ради, Олександр Петровський, директор Тернопільського ОКІППО, кандидат історичних наук.
З 13 по 16 травня відбуваються інтелектуальні змагання. У турнірі беруть участь 73 учні, представники 15 команд Волинської, Донецької, Житомирської, Івано-Франківської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Чернігівської областей, м.Києва. Оцінювати учасників буде компетентне журі, до складу якого увійшли викладачі закладів вищої освіти, методисти обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, досвідчені вчителі. Очолює всеукраїнське журі – Хоружа Людмила Леонідівна, завідувач кафедри Київського університету мені Бориса Грінченка, професор, доктор педагогічних наук.
У програмі турніру: чвертьфінальні, півфінальні та фінальні бої, Хресна дорога «Пам’ять за загиблих героїв України», молитва в Українському Єрусалимі, подячний Молебень у Соборі Зарваницької Божої Матері, екскурсії, квести, банси. Опорні заклади освіти області організували для гостей Великодні забави – гаївки. 

Учнівські команди та педагоги з різних куточків України мають змогу не тільки позмагатися в царині філософсько-релігійних питань, але й ознайомитись з регіональною культурною спадщиною Тернопілля, віднайти нові знання в частині формування світогляду, морально-духовних цінностей. Робота в групах, тренінги, інформаційні дискусії та живе спілкування  - стали основою міжрегіонального партнерства та дружби.
16 травня відбудеться урочисте закриття турніру та нагородження команд-переможців.
Успішних змагань, позитивних емоцій та  вражень учасникам!