Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

16.05.2019

Представники гуманітарної сфери громади навчалися писати проекти

У Теребовлянській міській раді відбувся базовий тренінг з написання проектів для працівників гуманітарної сфери Теребовлянської громади.

Автор проекту – не прохач, а партнер грантодавця у реалізації спільних ідей. Проблема і перспектива – два кити доброго проекту. Чому вартує брати участь в конкурсах проектів, на що звернути особливу увагу при їх написанні, що таке – бюджет проекту? На ці та інші питання учасники спільно шукали відповіді, працювали в групах над окремими пунктами проектної заявки, а також – створили мобільну групу для обміну корисною інформацією, лінками на активні конкурси і гранти.

В тренінгу взяли участь працівники організацій та закладів освітньої, культурної та соціальної сфер Теребовлянської ОТГ.

“Освітні, культурні та соціальні проекти сьогодні дають поштовх до розвитку суспільства, – зазначає ініціатор та основний спікер тренінгу, заступник міського голови Людмила Колісник, – Участь в різноманітних грантових конкурсах – це можливість залучити зовнішні кошти та втілити хороші ініціативи, які практично не мають  шансів на реалізацію при обмеженому бюджеті місцевої громади, левову частку якого “з’їдають” зарплати та інфраструктурні проекти”.

 https://terebotg.in.ua