Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

16.05.2019

Представники гуманітарної сфери громади навчалися писати проекти

У Теребовлянській міській раді відбувся базовий тренінг з написання проектів для працівників гуманітарної сфери Теребовлянської громади.

Автор проекту – не прохач, а партнер грантодавця у реалізації спільних ідей. Проблема і перспектива – два кити доброго проекту. Чому вартує брати участь в конкурсах проектів, на що звернути особливу увагу при їх написанні, що таке – бюджет проекту? На ці та інші питання учасники спільно шукали відповіді, працювали в групах над окремими пунктами проектної заявки, а також – створили мобільну групу для обміну корисною інформацією, лінками на активні конкурси і гранти.

В тренінгу взяли участь працівники організацій та закладів освітньої, культурної та соціальної сфер Теребовлянської ОТГ.

“Освітні, культурні та соціальні проекти сьогодні дають поштовх до розвитку суспільства, – зазначає ініціатор та основний спікер тренінгу, заступник міського голови Людмила Колісник, – Участь в різноманітних грантових конкурсах – це можливість залучити зовнішні кошти та втілити хороші ініціативи, які практично не мають  шансів на реалізацію при обмеженому бюджеті місцевої громади, левову частку якого “з’їдають” зарплати та інфраструктурні проекти”.

 https://terebotg.in.ua