Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua ternopil.rada@gmail.com
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЄКТИ І ГРАНТИ
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

21.05.2019

У Чорткова з’явилось ще одне місто-побратим

Міський голова Чорткова Володимир Шматько та голова Тетіївської міської об’єднаної територіальної громади (Київщина) Руслан Майструк підписали угоду про партнерство між містами.

Угода передбачає економічну та правову співпрацю, розробку та реалізацію спільних культурних проектів, обмін досвідом, взаємодію у розвитку відносин в галузі освіти, медицини, релігії, спорту, туризму тощо. Це вже друга така угода для Чорткова, адже минулого року містом-побратимом стала Гола Пристань (Херсонщина).

Підписавши партнерську угоду, Володимир Шматько зазначив: «Головне, чого ми очікуємо від цього меморандуму, – це спілкування. Адже чим більше ми виходитимемо за рамки, чим більше відкриватимемось один одному, чим більше ділитимемось досвідом, тим міцнішою та сильнішою буде вся Україна».

Між Чортковом та Тетіївською громадою є чимало спільного. Зокрема, обидва міста беруть участь у програмі «U-LEAD з Європою» та активно працюють над відкриттям Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) у фойє міської ради. Також нещодавно у Тетіївській ОТГ створили муніципальну варту, а у Чорткові вона вже декілька років успішно функціонує. Особливу увагу у двох містах приділяють дітям з інвалідністю, адже у Чорткові вже давно діє Центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю «Дорога в життя», а у Тетієві щойно відкрили інклюзивно-ресурсний центр на базі однієї зі шкіл.

Підписання партнерської угоди між Чортковом та Тетіївською громадою відбувалось у часі святкувань 505-ї річниці Дня міста Тетієва. Тож делегація Чортківської міської ради на чолі із міським головою мала змогу детальніше познайомитись із містом-побратимом, його історією, здобутками, звичаями і традиціями.

http://www.chortkivmr.gov.ua