Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

16.05.2019

Тернопіль відзначає День вишиванки та День Європи

 

Під звуки гімну України та Європейського Союзу очільники області разом із  кращими учнями та студентами міста підняли прапори нашої держави та європейської співдружності на флагштоках біля будівлі обласної ради. Так розпочалися заходи  з нагоди Міжнародного Дня вишиванки та Дня Європи в Україні.

Голова обласної ради Віктор Овчарук привітав усіх присутніх із святом вишиванки, яка є «культурним надбанням світового масштабу, етнічним брендом української нації».

" Українці шанують вишиванку, пишаються нею у всі часи, бережуть у дні радості та у лихоліття. Тому українці – непереможні! Особливо це відчувається у сім’ї європейських народів. День Європи в Україні - це символ нашої спільної історії, наших спільних цінностей. А ще відкриття нових можливостей не лише для України, а й для європейців. Все більше і більше людей в країнах Євросоюзу відкривають для себе Україну як країну величезних можливостей щодо туризму, культурного обміну та проведення ділових контактів, і все більше українських, у тому числі і тернопільських, компаній знаходять свої можливості на ринку країн ЄС", - наголосив очільник обласної ради.

Невеликий концерт усім присутнім зарепрезентували студенти Тернопільського національного економічного університету, артисти обласної філармонії.