Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

05.06.2019

Віктор Овчарук: Ми зацікавлені у розвитку економічної співпраці Тернопільщини з представниками бізнесових кіл інших країн

На цьому наголосив голова обласної ради Віктор Овчарук під час зустрічі з Почесним консулом України в Королівстві Нідерланди Карелом Бургером Дирвен та Почесним консулом Королівства Нідерланди  у Львові Андрієм Гринчуком.

Під час зустрічі керівництва області з почесними гостями йшлося про розвиток торговельно-економічного та культурно-освітнього співробітництва.

Голова обласної ради Віктор Овчарук висловив глибоку вдячність Нідерландам  за чітку позицію  та підтримку України у її боротьбі за цілісність держави і наголосив на необхідності поглиблення особливо бізнесових зв’язків.

«Сприяння налагодженню економічної співпраці з представниками бізнесових кіл інших країн є одним із пріоритетних наших завдань. Ми особливо вітаємо вашу зацікавленість відвідати нашу область з метою ознайомлення з її потенційними можливостями та обговорення актуальних напрямків співробітництва Тернопільської області з Королівством Нідерланди.

Переконаний у подальшому розвитку українсько-нідерландського партнерства, спрямованого на всебічне поглиблення взаємин між нашими народами», - зазначив Віктор Овчарук.