Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

13.06.2019

Енергоефективність – головний пріоритет

Покращення рівня енергоефективності в різних секторах української економіки є головним пріоритетом України. Житлово-комунальний сектор здійснює безпосередній вплив на якість умов життя громадян, але при цьому характеризується низькою сталістю через високий рівень споживання енергії та тепла, зношену інфраструктуру та обладнання для опалення, значні витрати газу та застарілий житловий сектор. Європейський Cоюз реалізовує Програму підтримки енергоефективності для України (EE4U), що має на меті сприяти підвищенню енергоефективності житлового сектору в Україні та скороченню викидів парникових газів. У цьому контексті ЄС спільно з урядом Німеччини підтримує Фонд енергоефективності України, створений Урядом України, який надаватиме технічну та фінансову підтримку на термомодернізацію багатоквартирних будинків на всій території України з метою підвищення енергоефективності. 
У приміщенні Борщівському будинку дитячої творчості відбулась інформаційна зустріч із спеціалістом з розвитку громад, регіонального координатора ПРООН з досягнення цілей сталого розвитку в Тернопільській області Ігорем Стефанівим та представниками ОСББ, ініціативних груп по створенню об'єднань співвласників з питань участі в проекті ЄС/ПРООН „Об'єднання співласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень" та програмі "Енергоефективність в Україні". ПРООН надаватиме технічну допомогу шляхом впровадження проекту, який триватиме з 1 жовтня 2018 року до 30 вересня 2020 року.
Ігор Стефанів ознайомив присутніх із завданнями, метою та шляхами реалізації проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН „Об'єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень" та які кроки має зробити ОСББ (ініціативна група) для участі в Проекті та запросив долучатися до нього на сайті http://www.houses.in.ua/

https://www.facebook.com/borschivrada/