Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

12.06.2019

Очільник обласної ради зустрівся із представником Червоного Хреста Німеччини

Більше 20 років  Червоний Хрест міста  Фрайбурга  співпрацює з Тернопільською обласною організацією товариства Червоного Хреста та її районними відділеннями, спільно допомагаючи  самотнім, малозабезпеченим, людям з інвалідністю та тим, хто потрапив у складні життєві ситуації.

Сьогодні, 12 червня, на Тернопільщину прибула делегація Червоного Хреста Фрайбурга. Голова обласної ради Віктор Овчарук зустрівся із відповідальним за міжнародну співпрацю Удо Пфістнером та головою Тернопільської обласної організації товариства Червоного Хреста Олександрою Бригадир.

Очільник області подякував німецькому Червоному Хресту за допомогу та підтримку різних проектів, які реалізують волонтери на теренах Тернопілля, особливо патронажної служби.

«Тернопільська обласна рада, розуміючи важливість та необхідність тієї роботи, яку проводить Червоний Хрест Тернопільщини, прийняла програму підтримки та розвитку патронажної служби в Тернопільській області до 2021 року. Минулого року на її реалізацію з обласного бюджету виділено понад 260 тисяч гривень, у поточному – майже 320 тисяч. Загалом передбачено спрямувати на цю програму тільки з обласного бюджету понад 1 мільйон 300 тисяч гривень, районних та міських бюджетів -  майже 6 мільйонів. Залучаються і позабюджетні кошти, – наголосив Віктор Овчарук. - Зазначу, що органи місцевого самоврядування Тернопільщини, у тому числі і об’єднані територіальні громади, тісно співпрацюють із відділеннями обласної організації Товариства Червоного Хреста. Принагідно, висловлюю вдячність і голові обласної організації товариства Червоного Хреста за  ту значну допомогу потребуючим, опіку над внутрішньо переміщеними особами, а також за вагому просвітницьку діяльність».

«Це дуже важливо, що влада сприяє діяльності організації, яка самовіддано служить людям», -   зазначив Удо Пфістнер.