Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

11.07.2019

 Марія Полянська,  талановита спортсменка, вихованка Тернопільської обласної ДЮСШ з літніх видів спорту, майстер спорту України з пауерліфтингу, показала високий рівень підготовки на Чемпіонаті України у Львові

       У виставкому центрі «Південний-EXPO» у Львові відбувся Чемпіонат України з пауерліфтингу серед чоловіків та жінок, у якому  взяли участь спортсмени з Львівської, Тернопільської, Чернівецької, Волинської, Полтавської, Вінницької, Кіровоградської, Донецької, Івано-Франківської, Харківської, Хмельницької, Сумської, Луганської, Київської, Житомирської та Закарпатської областей.

     Кращі спортсмени країни, члени національної збірної команди України, чемпіони та призери всесвітніх ігор, чемпіонатів світу та Європи: Анастасія Дерев’янко, Катерина Клименко, Лариса Соловйова, Інна Оробець, Сергій Білий, Олексій Бичков, Володимир Рисєв, Андрій Наньєв, боролися за путівки на міжнародні старти 2020 року.

      «Не загубилася» в когорті найсильніших і показала високий рівень підготовки наша талановита спортсменка, вихованка Тернопільської обласної ДЮСШ з літніх видів спорту, майстер спорту України з пауерліфтингу Марія Полянська, яка у ваговій категорії 47 кг серед жінок зайняла І-місце в сумі, І-місце в присіданні зі штангою, І-місце в становій тязі, ІІ-місце в жимі лежачи і відібралася  на чемпіонат Європи серед жінок. Тренується спортсменка під керівництвом тренера-викладача школи  Ігоря Лисого.

      Відвідав змагання на запрошенням Федерації пауерліфтингу України президент  Міжнародної  федерації  пауерліфтингу  Гастон  Параж.

         Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, кубками, медалями та подарунками від спонсорів змагань.