Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

12.07.2019

У Тернопільському краєзнавчому музеї експонуються картини  Наталі Басараб

Унікальна виставка відомої художниці, присвячена жінці, квітам і красивим містам, відкрилась у  Тернополі.

Місто, жінка і квіти переплелися у її образотворчих сюжетах художниці.

На урбаністичних полотнах  Наталя Басараб зобразила архітектуру Львова, Тернополя та Венеції.

Шість картин експозиції присвячені будинкам і вуличкам рідного Тернополя. Створені вони вже у цьому році. Проте мисткиня зізналася, що , найкраща картина ще не написанаРоботи художниці можна оглянути в обласному художньому музеї міста Тернополя до 12 серпня.

Довідково: Наталія Басараб – Тернопільська художниця, лялькарка. Має в доробку понад сотню картин та скульптурних мініатюр.

 Народилася в 1954-му році, в селі Іванківці Зборівського району на Тернопільщині. Закінчила Кобзарівську середню школу, Тернопільськй кооперативний технікум та школу декораторів. 17 років працювала художником-декоратором у ЦУМі.

Перша персональна виставка Наталії Басараб відбулася в 1994 році в Тернополі на «Ватрі». Далі у 1996 – персональна виставка в художньому музеї, у 1997-му – в краєзнавчому. Ця виставка називалася «На палітрі пір’я».

Усього в художниці – понад 15 персональних виставок в Україні та за кордоном.

У 2015-му Наталя Басараб обрана в Тернополі лауреатом конкурсу «Людина року-2014».

Фото та інформація з відкритих джерел.