Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

14.08.2019

У Білецькій ОТГ триває підготовка до створення ЦНАП

Керівництво та фахівці громади взяли участь у зустрічі з представниками Програми "U-LEAD з Європою". Йшлося про стан підготовки громади до створення ЦНАП. 

Робоча група відвідала приміщення майбутнього центру надання адміністративних послуг, ознайомились із питаннями організації надання адміністративних послуг.

Опісля відбулась презентація у залі засідань Білецької сільської ради, де регіональний спеціаліст Програми «U-LEAD з Європою» Олег Білоус ознайомив учасників з умовами Програми, розповів про результати початкової фази та детально зупинився на фазі впровадження Програми. Зокрема, представник проекту зауважив, що громади, які пройшли  відбір, матимуть змогу отримати такі види підтримки, як інституційний розвиток, матеріальна допомога та спеціалізована допомога.

Програма «U-LEAD з Європою» – одна з найбільших програм міжнародної технічної допомоги для України з підтримки децентралізації. Вона фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею, Швецією. Програма спрямована на розширення можливостей місцевих громад для надання високоякісних адміністративних послуг для населення.

Варто зазначити, що Білецька об'єднана територіальна громада потрапила у список громад  Тернопільської області, які мають можливість за кошти Програми «U-LEAD з Європою» отримати сучасне обладнання для надання якісних та наближених до людей адміністративних послуг.

 https://bilecka-gromada.gov.ua