Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

14.08.2019

WOW Gorodok FEST – перший фестиваль яскравих вражень

10 днів неймовірного драйву та незабутніх емоцій – це перший фестиваль яскравих вражень WOW Gorodok FEST, який відбудеться з 16 по 25 серпня 2019 року у Тернопільській області.

Фестиваль проходитиме у мальовничому куточку України на березі Дністра в селі Городок, який за свій унікальний, майже середземноморський клімат, декілька сторіч тому був улюбленим місцем відпочинку польської аристократії та носив назву «Польскої Рів‘єри». Сьогодні ця територія входить до 20 найкрасивіших місць України і метою фестивалю, насамперед, є привернення уваги та популяризація цього унікального місця для відпочинку в Україні та за її межами.

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА ФЕСТИВАЛЬ WOW GORODOK FEST?

1. Постійна діюча зона атракціонів, шопінгу, фудкортів та пляжного відпочинку прямо на березі Дністра

2. Насичена програма розваг кожного дня, народні гуляння у поєднанні із сучасною музикою

3. Відомі українські виконавці зі своєю концертною програмою

4. Найпопулярніші європейські та українські ді-джеї у дводенній вечірній програмі в рамках фестивалю

5. Кемпінг прямо на території фесту.

На березі Дністра організатори облагородили великий пляж. Кажуть, що створили такі умови, де буде зручно та весело жити і дітям, і молоді, і старшому поколінню.  Впродовж перших трьох днів на головній сцені виступлять відомі українські та європейські виконавці. Зокрема, гурт Друга Ріка, Дзідзьо, дует Vanotek та багато інших.

Також відбудеться матч за участю зірок українського футболу. 

У наступні ж сім днів на території фестивалю працюватимуть розважальний комплекс для дітей, пляж, дискотеки та багато іншого. Для зручності з центру Заліщиків на територію фестивалю їздитиме безкоштовний автобус.

Придбати квитки можна  за посиланням: https://bit.ly/2LpKX2V