Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

28.08.2019

Відбувся товариський матч з футболу між командами Тернопільської обласної ради та командою «Вставай сонце» 

9:11 – з таким рахунком завершися товариський матч з футболу між командами Тернопільської обласної ради та командою «Вставай сонце». Це вже десята гра, яку поводить мистецька команда.

Голова обласної ради Віктор Овчарук відзначив значний вклад усієї команди та Андрія Підлужного, Заслуженому артисту України, співаку, композитору, музиканту, телеведучому, продюсеру, лідеру гурту «Нічлава»  та капітану футбольної команди «Вставай, сонце»  у розвиток аматорських дитячих колективів та масового спорту краю і вручив відзнаку обласної ради.

Очільник області наголосив: «Від себе особисто, від усієї обласної ради хочу подякувати вам за небайдужі серця, за вагомий вклад у розвиток дитячого аматорського мистецтва. Ви багато зробили для дитячих мистецьких колективів краю, проводячи конкурс «Вставай сонце». Тим самим підтримали юні таланти, вдихнули віру та надію у дитячі мистецькі гурти, бажання працювати та підкорювати нові вершини. Нині ви продовжуєте шляхетну справу, розвиваючи масовий спорт, пропагуючи футбол, тим самим і здоровий спосіб життя, а отже і майбутнє нашого краю. Тож дякую вам за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в області, організацію активного відпочинку населення. Своїми справами ви сприяєте   зростанню рядів сподвижників і прихильників фізичної культури і спорту. Переконаний, що ви долучаєтесь до збільшення кількості спортивних організації для поширення спортивного руху. А це надважливо, особливо серед дітей та молоді».