Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

12.09.2019

У Микулинцях сьогодні діятиме консультаційний пункт щодо формування бюджету громади

Вулична акція «Впливай на бюджет своєї громади!» розпочнеться з 12.30 на центральній площі селища. Мешканці громади отримають актуальну інформацію та консультації з бюджетних питань, а також зможуть залишити свої пропозиції до бюджету громади на наступний рік. Організатором акції, виступає громадське партнерство «За прозорі місцеві бюджети!». У Микулинецькій громаді ця акція проходить в рамках проекту «Доброчесні громади» за підтримки програми DOBRE.

Основними завданнями проведення вуличної акції є інформування жителів громад про питання місцевих бюджетів та їх залучення до бюджетного процесу на місцевому рівні. Зокрема, всі зацікавлені жителі громад зможуть підійти до наметів партнерства “За прозорі місцеві бюджети!”, отримати усні консультації та роз’яснення стосовно місцевих бюджетів, а також просвітницьку поліграфічну продукцію з бюджетних питань.

Важливе завдання акції полягає в залученні активних мешканців до участі в бюджетному процесі. Відтак, жителі зможуть заповнити форму бюджетної пропозиції до бюджету Микулинецької ОТГ на 2020 рік.

Усі зібрані пропозиції будуть розглянуті, а мешканці отримають публічний звіт про те, які з них враховані у планах на наступний рік.

https://mykulynecka-gromada.gov.ua