Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

04.10.2019

Байковецька громада підписала угоду про співпрацю з управлінням міграційної служби

Відбулось підписання Угоди про співробітництво між Управлінням Державної міграційної служби України в Тернопільській області та Байковецькою сільською радою. Метою є організація співпраці в напрямку забезпечення якісного надання адміністративних послуг громадянам, зокрема у сфері забезпечення видачі паспорта громадянина України для виїзду закордон та паспорта громадянина України  у формі ID- картки.

Зараз ЦНАП Байковецької сільської ради надає 118 видів послуг. Але, як зауважив сільський голова Анатолій Кулик, в майбутньому ця кількість буде збільшуватися. Також він наголосив, що послуги населенню мають надаватись якісно, а працівники повинні працювати чесно і прозоро.

У свою чергу начальник Управління Державної міграційної служби України в Тернопільській області  Ярослав Давибіда, зауважив, що особливою є робота з іноземцями. Тут важливо враховувати психологічні особливості особистості, враховувати її менталітет і бути особливо делікатним, надаючи послуги.

Для Байковецької громади підписання Угоди є знаковою подією,  адже створення умов, за яких громадянин буде мати змогу замовити широкий пакет різних послуг, не звертаючись в різні інстанції, є одним із основних завдань поставлених перед керівництвом громади.

 https://bsr1653.gov.ua