Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua ternopil.rada@gmail.com
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

01.10.2019

На базі ТНМУ проходить перший у Тернополі біохімічний конгрес

Український біохімічний конгрес, який відбувається раз у декілька років, збирає найкращих фахівців біохімії. Це визначна подія для біохіміків, молекулярних і клітинних біологів, біофізиків, медиків та фахівців суміжних спеціальностей, які працюють і цікавляться найновішими досягненнями та перспективами розвитку сучасної біологічної науки, експериментальної медицини, біотехнології, фармакології тощо.
Цього року, присвячений 165-й річниці від дня народження І.Горбачевського, він вперше відбуватиметься у Тернополі. До виступів на Конгресі з пленарними лекціями і повідомленнями запрошені найвідоміші закордонні і вітчизняні вчені. У заході візьмуть участь найкращі вчені України у відповідних розділах наук про життя та медицини. Конгрес має історичну назву «біохімічний», але він носить міждисциплінарний характер і охоплює значно ширше коло «Life sciences», включно з молекулярною, системною і клітинною біологією, біофізикою, геномікою, імунологією, ендокринологією, онкологією тощо.
Вчора, 30 вересня, в актовій залі медичного університету відбулось урочисте відкриття заходу, участь у якому взяв голова обласної ради Віктор Овчарук.
«Ми розуміємо, що з однієї сторони це велика честь для усіх нас, а з іншої – визнання досягнень тернопільських науковців. Адже Український біохімічний конгрес – це визначна подія для біохіміків, молекулярних і клітинних біологів, біофізиків, медиків та фахівців суміжних спеціальностей, які працюють і цікавляться найновішими досягненнями та перспективами розвитку сучасної біологічної науки, експериментальної медицини, біотехнології, фармакології тощо. Не менш значимо для нас і те, що форум присвячений 165-й річниці від дня народження нашого земляка Івана Горбачевського – видатного біохіміка, гігієніста та епідеміолога, термінографа, громадсько-політичного, освітнього діяча. Це також визнання вкладу цієї багатогранної особистості у світову науку», - зазначив очільник області.