Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

09.10.2019

На Тернопільщині розробляють проект Стратегії розвитку області на 2021-2027 роки

Про хід розроблення проекту  Стратегії розвитку Тернопільської області на період до 2027 року та про європейський досвід із розроблення стратегій розумних спеціалізацій, фінансові інструменти, які можна використовувати для підтримки розвитку пріоритетних смарт-напрямків, говорили сьогодні під час розширеного засідання керівного комітету з організації розроблення проекту за участю незалежного експерта Спільного дослідницького центру Єврокомісії (DG JRC) Юргіти Петраускіене.

Тернопільська область обрана однією з 12 областей України, до яких в рамках експертних місій регіонами України залучено іноземних експертів Спільного дослідницького центру Єврокомісії (DJ JRC) для надання експертної допомоги щодо напрацювання компоненту «смарт-спеціалізації» при розробленні регіональної  стратегії.

В області діє Стратегія розвитку Тернопільської області на період до 2020 року, затверджена рішенням Тернопільської обласної ради від 04.01.2016 № 28, та План заходів  з її реалізації у 2018-2020 роках, затверджений рішенням Тернопільської обласної ради від 02.08.2017 № 694. У рамках реалізації Стратегії впродовж 2015-2018 років реалізовано 1528 проектів на суму 5,4 млрд гривень.

Видатки з державного бюджету на регіональний розвиток адміністративно-територіальних одиниць Тернопільщини порівняно з 2014 роком зросли у 50 разів.

У зв’язку із закінченням у 2020 році терміну дії чинної Стратегії, в даний час в області активно триває робота із підготовки проекту Стратегії до 2027 року, а також плану заходів з її реалізації у 2021-2023 роках. Ця робота має бути завершена до кінця року. 

"Сьогодні, працюючи над подальшою стратегією, маємо акцентувати на  позитивних змінах, яких вдалося досягти за результатами виконання діючої стратегії, в основному завдяки злагодженій роботі усіх суб’єктів регіонального розвитку. Тому має бути створений якісний програмний документ - проект Стратегії до 2027 року, а також план заходів з її реалізації у 2021-2023 роках.

Позитивні зміни, які вдалося досягти за результатами виконання діючої стратегії, є підтвердженням важливості цього програмного документа. При цьому маємо усвідомлювати, що у нинішньому динамічному світі справжній успіх – це успіх суспільний. Це коли усі й кожен зокрема власними зусиллями долучаються до загальної справи побудови і створення розумного і комфортного життя в державі, управлінська система якої працює для кожного громадянина, його потреб і очікувань", - наголосив голова обласної ради Віктор Овчарук.