Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

10.10.2019

На Тернопільщині долучились до ІІ Всеукраїнського уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин

З нагоди Всесвітнього дня захисту тварин, в рамках тижня зоології, педагоги та вихованці Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді долучились до ІІ Всеукраїнського уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин, який відбувся за  підтримки Міністерства освіти і науки України (лист №4/1978-19 від 20.09.19) та Благодійної організації «Благодійний фонд «Щаслива лапа». Основною метою заходу було виховання дбайливого та відповідального ставлення до тварин.

Керівники гуртків (Тетяна Кухарська, Наталя Батюх, Ліля Каменярська) на базі ТНВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – економічний ліцей ім. Іванни Блажкевич» у 5-их-9-их класах провели уроки доброти за гуманне ставлення  до тварин: «Ми у відповіді за тих, кого приручили», «Тварини – наші друзі»; інтерактивні ігри: «Тварини-метеорологи», «Правильно чи хибно».

Цікавий виховний захід провела керівник гуртків «Флористика та фітодизайн інтер’єру» Галина Гевко у 5-их класах Тернопільської спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземних мов ім. Володимира Вихруща № 17 на тему «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин». Під час заняття вихованці ознайомились із правилами етичного ставлення до тварин, розповіли про своїх домашніх улюбленців та взяли участь у майстер-класі з виготовлення улюбленої домашньої тваринки з фетру.

З молодшими школярами Тернопільського ліцею № 21 – спеціалізованої мистецької школи ім. Ігоря Герети, вихованцями творчого учнівського об’єднання «Еко Пізнайко» (керівник Уляна Сидій) було проведено інтерактивні ігри «Хто я?, «Пантоміма», виставку малюнків «Мій улюбленець», організовано зустріч з собачкою Джессі в парку Національного відродження.

«Хвостату вікторину» з демонстрацією тварин кутка живої природи організували  з учнями 5-их класів ТЗОШ № 8 (керівник Михайлиця І.П.) та ТЗОШ   № 11 (Уляна Дулеба). А педагоги  Надія Сворінь, Галина Федун провели екскурсію  з учнями ТЗОШ № 8 та ТЗОШ № 13 ім. Андрія Юркевич в куток живої природи Центру.

Вихованці «Любителі домашніх тварин» (керівник Ольга Божко)  на базі Білецької ЗОШ І-ІІ ст. ім.С. Крушельницької принесли корми та грошові пожертви для тварин, які передали у ТОГО «Асоціація захисників безпритульних тварин «Ноїв ковчег».

Заняття доброти були проведені ТЗОШ № 16 ім. В. Левицького (керівник Оксана Пелещук), ТНВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – правовий ліцей № 2» (Ольга Павлусик), ТНВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- медичний ліцей № 15 (керівники: Наталя Лисак, Наталя Шум’як). Педагоги ознайомили школярів з чинними правовими нормами, що стосуються захисту тварин від жорстокого поводження з ними, провели бесіди про відповідальне ставлення до тварин. Зміст заходів відповідав віковим особливостям школярів і сприяв формуванню в них екологічних компетентностей, визначених Концепцією «Нова українська школа».

У заходах взяли участь понад 850 вихованців, учнів закладів освіти  м. Тернополя та Тернопільського району.