Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua ternopil.rada@gmail.com
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

29.10.2019

Комісія взяла до відома звіт Тернопільської обласної ради про використання коштів обласного бюджету за 9 місяців 2019 року 

Відбулося засідання постійної комісії Тернопільської обласної ради з питань регламенту,  депутатської   діяльності, запобігання та протидії корупції, законності та здійснення демократичного цивільного контролю над Воєнною організацією і правоохоронними  органами  держави.

Депутати розглянули чотири питання та прийняли відповідні рішення.

Зокрема, розглянули  заяву депутата Тернопільської обласної ради шостого скликання Тарашевського Сергія Олександровича від 17 жовтня 2019 року.

Після обговорення вирішили рекомендувати Тернопільській обласній раді розглянути питання про дострокове припинення повноважень депутата Тернопільської обласної ради шостого скликання Тарашевського Сергія Олександровича на підставі особистої заяви від 17 жовтня 2019 року про складення ним депутатських повноважень.

Комісія обговорила лист представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в центральних областях Ольхового В.В. від 03 жовтня 2019 року № 02/157вих-19 та прийняла рішення:

1. Взяти до відома, що відповідно до положень статуту колегіуму-інтернату «Знамення» з поглибленим вивченням предметів духовно-просвітницького спрямування у селі Зарваниця Теребовлянського району (у новій редакції) колегіум-інтернат у галузевому відношенні підпорядковується управлінню освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації з делегуванням останньому визначених повноважень.

2. Підтримати пропозиції Тернопільської обласної ради, зазначені у листі від 11 жовтня 2019 року № 07-1033, і рекомендувати Тернопільській обласній державній адміністрації невідкладно доручити структурному підрозділу - управлінню освіти і науки:

2.1. Провести фаховий галузевий аналіз причин та умов, що призвели до виявлених недоліків у колегіумі-інтернаті.

2.2. Вжити в межах наданих повноважень належних заходів щодо врегулювання ситуації у колегіумі-інтернаті.

2.3. Внести висновки та пропозиції щодо оцінки роботи і міри відповідальності керівництва та фахівців колегіуму-інтернату.

2.4. Внести пропозиції щодо залучення інших уповноважених державою органів для вжиття відповідних заходів реагування з виявлених недоліків у колегіумі-інтернаті.

3. Про наслідки розгляду та вжиті заходи інформувати постійну комісію.

4. Дане рішення направити постійним комісіям Тернопільської обласної ради з питань освіти, науки, молодіжної політики, фізичної культури і спорту, з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства та з питань соціально – економічного розвитку, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку, туризму, курортно – рекреаційної та зовнішньоекономічної діяльності, а також довести до відома представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у центральних областях Ольхового В.В.

Аналогічно було розглянуто  лист представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в центральних областях Ольхового В.В. від 18 жовтня 2019 року № 02/178вих-19. Після детального обговорення члени комісії вирішили:

1. Взяти до відома, що відповідно до положень статуту до Збаразької санаторної загальноосвітньої школи – інтернату І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради санаторна школа - інтернат у галузевому відношенні підпорядковується управлінню освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації з делегуванням останньому визначених повноважень.

2. Підтримати пропозиції Тернопільської обласної ради, зазначені у листі від 24жовтня 2019 року№ 07-1070, і рекомендувати Тернопільській обласній державній адміністрації невідкладно доручити структурному підрозділу - управлінню освіти і науки:

2.1. Провести фаховий галузевий аналіз причин та умов, що призвели до виявлених недоліків у санаторні школі – інтернаті.

2.2. Вжити в межах наданих повноважень належних заходів щодо врегулювання ситуації у санаторні школі – інтернаті.

2.3. Внести висновки та пропозиції щодо оцінки роботи і міри відповідальності керівництва та фахівців санаторної школи – інтернату.

2.4. Внести пропозиції щодо залучення інших уповноважених державою органів для вжиття відповідних заходів реагування з виявлених недоліків у санаторні школі - інтернаті.

3. Про наслідки розгляду та вжиті заходи інформувати постійну комісію.

4. Дане рішення направити постійним комісіям Тернопільської обласної ради з питань освіти, науки, молодіжної політики, фізичної культури і спорту і з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства, а також довести до відома представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у центральних областях Ольхового В.В.

Також комісія обговорила звіт Тернопільської обласної ради про використання коштів обласного бюджету за 9 місяців 2019 року та вирішила прийняти його до відома.