Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

05.11.2019

Литовські та українські бізнесмени знаходитимуть нові можливості для співробітництва
на одноденному бізнес-форумі

Одноденний бізнес-форум "Литва-Україна: досвід Європейського Союзу для Тернопільської області", впевнені організатори, стане сприятливим майданчиком для українських та литовських бізнесменів у налагодженні цінних контактів, обміні ідеями та пошуку нових можливостей для співробітництва.

У рамках заходу відбулась зустріч місцевої влади із литовською делегацією на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом Литовської Республіки в Україні. Учасники обговорили можливості розвитку та активізації українсько-литовської співпраці.

"Україна та Литва - не лише сусідні держави, а й стратегічні партнери, яких єднає багатовікова історія та спільне прагнення розвивати європейські цінності. Розбудові зв'язків із Литовською Республікою належить одне із провідних місць в міжнародному співробітництві Тернопільської області. Це зумовлено не лише традицією українсько-литовських взаємин, тісними культурними зв'язками, а, насамперед, спільними політико-стратегічними інтересами, активним співробітництвом у всіх сферах суспільного життя.

Сподіваємось на готовність підтримувати наші ініціативи у розширенні міжнародного співробітництва регіону та сприяти підприємцям краю у виході на зовнішні ринки", - зазначив голова обласної ради Віктор Овчарук.