Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЄКТИ І ГРАНТИ
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

14.11.2019

ІІ пленарне засідання ХІІ сесії обласної ради відбувається у капітально відремонтованій залі Тернопільської обласної ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Голова обласної ради Віктор Овчарук привітав колег у капітально відремонтованій залі Тернопільської обласної ради і висловив впевненість, що ця сучасна, зручна обстановка лише сприятиме успішній та конструктивній роботі обласної ради.
Також очільник області поінформував присутніх про причини, що спонукали провести капітальний ремонт, та кошти затрачені на виконані роботи: «Сесійна зала Тернопільської обласної ради не знала ремонту від дня свого відкриття, а це мало не сорок років. Приміщення було морально та технічно зношено і застаріло. Дах зали за роки зазнав чималих руйнувань. Відтак через численні щілини всередину затікала вода, що спричинило поламку електропроводки та частково системи голосувань, які в свою чергу призвели до постійних збоїв. Тому в кінці 2018 року було прийнято рішення розпочати капітальний ремонт сесійної зали".
Під час нинішнього пленарного засідання тестуються усі системи.
Капітальний ремонт - 14 млн 132 тис грн.
з них:
Проектно-кошторисна документація – 15 000 грн.;
Експертиза проектно-кошторисної документації – 3564 грн.;
Капітальний ремонт даху конференцзали – 992, 355 тис. грн.;
Капітальний ремонт приміщення конферензали - 8594,768 тис.грн.;
Встановлення системи кондиціонування – 3121,883 тис. грн.;
Система протипожежного захисту - 593,093 тис. грн.;
Модернізація системи «Віче» - 811, 392тис. грн..
Спочатку був здійснений капітальний ремонт даху. На 01.12.2018 року був зроблений проект системи кондиціонування (ФОП Черкас), на 01.012019 – проект приміщення (ПРОЕКТ ГРУП).
Після закінчення тендерів (капремонт системи вентиляції закупівля оголошена 20.12.18 – завершена 07.02.19; капремонт примішення закупівля оголошена 07.03.19 – завершена 09.04.19) дозволи на роботи було отримано: 21 березня – на системи кондиціонування; 10 травня – на капремонт приміщення.
На час ремонтних робіт сесії облради проходили в різних районах області. Депутати побували у Трибухівцях Бучацького району, Почаєві Кременецького району, Чорткові, Скориках Підволочиського району, у Борщеві, також три засідання відбулись у 532 кабінеті адмінприміщення обласної ради.
Сьогодні оновлена, відремонтована, модерна зала налічує 96 + 60 сидячих місць.
Тут поліпшене кондиціонування, встановлено системи протипожежного захисту, модернізовано систему «Віче», вдосконалені системи звуку та освітлення.
Для якісного забезпечення покриття Wi-Fi Інтернет мережею у сесійній залі встановлено професійне обладнання. Оскільки жоден роутер не забезпечить одночасного обслуговування по Wi-Fi мережі більше 10-15 підключень, було вирішено побудувати мережу на професійних точках-доступу Ubiquiti UniFi AP AC Lite, які по своїх характеристиках мають змогу взяти на себе до 150 підключень, а в реаліях 100% забезпечити підключення до 50 користувачів одночасно.
Оскільки в сесійній залі під час засідання одночасно можуть бути присутні до 200 осіб, які користуються Інтернет мережею, приміщення забезпечено 4-ма такими Wi-Fi точками доступу для якісного і повноцінного покриття Wi-Fi Інтернет мережі.
На завершення Віктор Овчарук зазначив: «Сьогодні у сесійній залі створені усі умови для плідної роботи як депутатів, так і запрошених, гостей, журналістів. Разом з тим модернізація зали триватиме. Обласна рада відмовлятиметься від паперових варіантів документів, натомість депутатам в перспективі будуть запропоновані планшети».