Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

25.11.2019

Шумськ та Отвоцьк співпрацюватимуть

Угоду про партнерство міст Шумськ та Отвоцьк (Польща) днями підписали міський голова Володимир Плетюк та президент Отвоцька Ярослав Томаш Маргельські.

«Цей документ сприятиме плідній співпраці наших міст у розвитку молодіжних, комерційних, культурних стосунків. Щиро дякуємо президенту міста Ярославу Маргельські, керівництву міста і повіту за теплий прийом та співпрацю», – каже Володимир Плетюк.

 –        Про Шумськ знають тепер не лише в області чи поза її межами, а на міжнародному рівні, – переконана секретар міської ради Людмила Павленко. – Наша громада пишається неймовірно талановитими дітьми, які тут мешкають, і займаються у різних гуртках, школах. Уже тричі учні Шумської школи мистецтв їздили в Отвоцьк на фестиваль «Сакросонг» і займали призові місця. Під час перебування нашої делегації у Польщі ми знову отримали запрошення, аби шумські діти знову взяли участь у фестивалі в Отвоцьку.

Під час поїздки до Польщі з колегами спілкувалися і шумські освітяни, обмінюючись досвідом. Польська сторона зацікавилася багатьма аспектами роботи шумчан, і теж хотіли б побувати у громаді з навчальною метою.

У міській раді кажуть, що з польською стороною обумовлено співпрацю у плані спільних поїздок шумських дітей до Польщі, а їхніх – у Шумську громаду, і не лише у рамках проведення фестивалів чи конкурсів, а з метою відпочинку.

Також українці та поляки мають спільну думку – розвивати зелений туризм. Поляків приваблює наша історія, природа, і вони готові сюди приїжджати на відпочинок, з екскурсійною метою, при цьому, мешкати у пересічних шумчан.

«Сподіваємося, що  розпочнеться у майбутньому і бізнесова співпраця, – переконаний міський голова Володимир Плетюк. – І в цьому напрямку ми теж працюємо, розглядаємо різні пропозиції, шукаємо варіанти щодо такого партнерства».

Отвоцьк має угоди про співпрацю з містами Японії, Німеччини та Литви, а тепер ще й з Шумськом. Початком партнерства стала творча співпраця польського «Клубу творчого мислення» та колективу Шумської школи мистецтв.

https://shumska-gromada.gov.ua/