Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

03.12.2019

Вчаться та удосконалюються авіа- та ракетомоделісти

На базі спортивно-технічного відділу Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді відбувся обласний семінар керівників гуртків авіамоделювання та ракетомоделювання на тему: "Сучасні підходи до організації навчально-виховного процесу у гуртках авіамоделювання та ракетомоделювання у Тернопільській області".

У заході взяли участь 16 керівників гуртків із 10 районних закладів позашкільної освіти області, ОТГ та ТОКЦНТТШУМ.

У роботі семінару були висвітленні питання  стратегії розвитку позашкільної освіти; роботи керівників гуртків в міжатестаційний період; вимог щодо написання та системи затвердження навчальних програм в закладах позашкільної освіти; практичної реалізації програми гуртка авіамоделювання та ракето моделювання. Також обговорено рекомендацій Всеукраїнського семінару-практикуму голів обласних методичних об'єднань гуртків з авіамоделювання та ракетомоделювання .

Учасниками семінару було опрацьовано багато нагальних питань по кожному з напрямів роботи. Керівники вносили пропозиції щодо умов проведення обласних змагань з авіамоделювання та ракетомоделювання. Цікавим та пізнавальним для учасників семінару був проведений майстер клас з методики виготовлення пінольотів.

http://obltechnik.te.ua/