Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua ternopil.rada@gmail.com
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

05.12.2019

   Відбувся відкритий Чемпіонат Тернопільської області  та відкритої першості КУТОР «ТОДЮСШ з літніх видів спорту» з армспорту

У смт. Микулинцях відбувся відкритий Чемпіонат Тернопільської області  та відкритої першості КУТОР «ТОДЮСШ з літніх видів спорту» з армспорту  серед  юнаків  2001 років народження  і молодші та чоловіків.

    Спортсмени віком до 18 років боролися у чотирьох вагових категоріях — 50/60/70/+70 кг на праву і ліву руки та в абсолютній ваговій категорії серед дорослих на праву руку. У змаганнях брали участь понад 50 спортсменів з усієї області.

Переможці та призери у своїх вагових категоріях:

Вагова категорія 50 кг:
‌Дударчук Андрій               І - місце на праву руку, ‌ІІ - на ліву руку  (Кременець)
‌Трачук Денис                     І - місце на ліву руку, ІІ- на праву руку   (Кременець)
‌Дмитрук Олексій               ІІІ -  місце на обидві руки                           (Кременець)

Вагова категорія 60 кг:
Кожентковський Денис ‌   І -  місце на праву руку, ІІ - на ліву руку  (Кременець)
‌Білик Владислав                 І - місце на ліву руку, ІІІ- на праву руку  (Кременець)        
‌Остапчук Назар                  ІІ - місце на праву,  ІІІ -  на ліву руку       (Кременець)

Вагова категорія 70 кг:
Демчан Дмитро                 став чемпіоном  на обидві руки    (Кременець)

Гаврилей Святослав          ІІ -  місце на ліву та праву руки   (Тернопіль)

Буртник Іван                      ІІІ -  місце на ліву руку             (Кременець)

Сторожук Руслан            ІІІ  - на праву руку                     (Теребовля)

Вагова категорія + 70 кг:
‌Іванюк  Богдан                  І -  місце на праву руку                 (Кременець)

Синовицький Мар’ян       І -  місце на ліву руку, ІІ- на праву руку (с.Озерна)

Береза Іван                      ІІ -  місце на ліву руку, ІІІ - на праву руку(Тернопіль)

Гурик Остап                    ІІІ -  на ліву руку.                            (Тернопіль)

Абсолютна вагова категорія серед дорослих на праву руку

Козацький Василь          І -  місце                                           (с.Плотича)

Точинський Сергій          ІІ - місце                                           (Кременець)

Сясько Микола                ІІІ - місце.                                          (Микулинці)

     Переможці та призери змагань нагороджені грамотами та медалями, а в абсолютній першості серед чоловіків медалями та кубками від «Тернопільської обласної ДЮСШ з літніх видів спорту», управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА та цінними подарунками від компанії «Микулинецьке»  та  "ТДВ БУЛАТ" . 

     Головний суддя змагань майстер спорту, тренер-викладач нашої школи Ігор Пасєка, в суддівську колегію входили титуловані рукоборці  члени  збірної команди України з армспорту, майстер спорту міжнародного класу Олег Петренко та  майстер спорту Дмитро Шемчук . Всі вони  учні   абсолютного чемпіона світу з армспорту серед професіоналів у надважкій вазі, заслуженого майстра спорту України, заслуженого тренера України, багаторазового чемпіона України, Європи, найсильнішого рукоборця  світу Андрія Пушкаря.