Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

24.01.2020

Вручено літературно-мистецькі премії імені Братів Богдана та Левка Лепких за 2019 рік

Урочистості відбувалися в обласному краєзнавчому музеї. Цьогоріч у результаті таємного голосування було визначено четверо лауреатів. Премію отримав народний артист України, професор, завідувач кафедри театрального мистецтва Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка В’ячеслав Хім’як за виконання ролей гетьмана Івана Мазепи у виставі «Мазепа», автора у виставі «Тарас» та  роль Тев’є  у виставі «Поминальна молитва».

Лауреатом Всеукраїнської премії став також і художник Степан Мамчур за створення серії графічних портретів родини Лепких та інших творів.

Премію отримала і  викладач Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка Василина Вовчанська за збірки художніх творів «Фестини»,  «Кохайте жінку», «Сонячний дзвіночок» та літературознавчі статті у засобах масової інформації про творчість Богдана Лепкого.

Ще одним лауреатом став Олександр Панченко, який не зміг приїхати на вручення премії. Доцент Українського Вільного Університету видав понад тридцять книжок з історії національно-визвольної битви, за що й удостоївся високої нагороди.

Упродовж заходу звучали вірші та проза Богдана Лепкого у виконанні лауреатів, їх друзів та колег.

Привітав лауреатів депутат Тернопільської обласної ради, голова постійної комісії з питань духовності, культури, свободи слова та інформації, відомий краєзнавець Михайло Тимошик. «Сьогоднішні лауреати володіють величезним талантом, який обов’язково мають передати майбутнім поколінням», – наголосив він.