Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

14.02.2020

«Ми повинні обговорити всі наболілі питання та спільно виробити пропозиції,  прийнятні рішення. Лише за таких умов можливі позитивні результати»

 

Наголосив голова обласної ради Віктор Овчарук під час засідання асоціації «Ради Тернопільщини». В обговоренні нагальних проблем, що виникли у процесі продовження секторальних реформ у краї, взяли участь перший заступник голови обласної ради Василь Деревляний, представники профспілок, начальники профільних управлінь облдержадміністрації.

На порядку денному засідання стояло ряд питань, зокрема:

  1.  «Про розгляд пропозицій Тернопільської обласної державної адміністрації щодо перспективного плану формування територій громад Тернопільської області».

    2. «Про стан та перспективи реформування охорони здоров’я в Тернопільській області».

  1. «Стан, проблемні питання, перспективи галузі освіти в Тернопільській області».
  2.  Різне.

Доповіді начальників профільних управлінь ТОДА (управління містобудування та архітектури Володимира Харченка, управління охорони здоров’я Володимира Богайчука, управління освіти і науки Ольги Хоми) викликали чимало зауважень та запитань, а також пропозицій.

Звертаючись до доповідачів перший заступник голови облради Василь Деревляний зазначив: «Необхідно на сесію спільно підготувати звернення до кабміну щодо усіх проблем, які потягне за собою непродумане впровадження недопрацьованих реформ».

Про зміну доктрини реформ говорив керуючий справами виконавчого апарату облради Іван Бабійчук.  На цьому наголошували і голови районних рад.      

Також до уваги присутніх було запропоновано листи-звернення від громадських організацій та громадських діячів, котрі надійшли до обласної ради щодо проведення Всеукраїнського віче «Захисти Україну» та до депутатів Верховної Ради України від Тернопільщини щодо поліпшення комунікації зі своїми виборцями.

Скачати файл  Скачати файл

 Обговоривши усі питання, члени засідання прийняли рішення та окреслили завдання – донести інформацію до районних рад, мешканців області та спільно виробити пропозиції для винесення їх на розгляд сесії обласної ради.

Підсумовуючи, Віктор Овчарук зазначив: «Ми повинні обговорити всі наболілі питання та спільно виробити пропозиції,  прийнятні рішення. Лише за таких умов можливі позитивні результати».