Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

16.04.2020

Відвідати Борщівський краєзнавчий музей можна онлайн

Через запровадження карантину відвідування музеїв стало не можливим. Але на сьогодні ознайомитися з музейними експонатами можна онлайн.  Борщівський обласний краєзнавчий музей запрошує усіх поціновувачів стародавньої історії України та, зокрема, трипільської культури, не виходячи з дому, здійснити віртуальну 3D-екскурсію в один із відділів музею – єдиний в Україні підземний музей трипільської культури "Печера Вертеба".Усі охочі матимуть змогу віртуально прогулятися підземними лабіринтами однієї з найдовших гіпсових печер світу, яка понад 600 років була надійною схованкою і ритуальним святилищем для стародавніх трипільців, що існували на наших землях понад 5000 років тому. Сподіваємося, що онлайн-подорож буде цікавою і багато хто захоче особисто  відвідати цю таємничу «Наддністрянську Помпею» після закінчення карантину. Помандрувати віртуально можна перейшовши на посилання:  https://my.matterport.com/show/?m=kPF7neX4Sht.

З 1991 року археолог Михайло Сохацький проводить дослідження трипільських поселень на території Тернопільщини. За результатами багаторічних розкопок археологічної експедиції  Борщівського краєзнавчого музею сформувалася унікальна колекція трипільських старожитностей.  На сьогодні музей робить частину цих експонатів доступними для перегляду в інтернеті. Працівники музею пропонують всім бажаючим   першу найбільшу онлайн-базу,  на якій можна  ознайомитися з найцікавішими артефактами трипільської культури, знайденими під час досліджень у печері «Вертеба» та з трипільських пам’яток на території Борщівського та Гусятинського районів. За допомогою онлайн-ресурсу можна переглянути 268 знахідок трипільського керамічного посуду, предметів зооморфної та антропоморфної пластики, амулетів, знарядь праці з кістки, кременю та міді. Для кожного артефакту подано опис, а його зображення можна побачити з 5—12 ракурсів. Ресурс двомовний – доступний українською та англійською. Подивитися представлені   експонати можна за посиланням : http://tripillya.com/.