Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

22.05.2020

«Науково-методичне забезпечення навчання української мови і літератури у 2020/2021 навчальному році»

Такою була тема онлайн-наради для методичних працівників, які  відповідають за стан викладання української мови і літератури.  Участь у нараді узяло тридцять сім методичних і педагогічних працівників області.

Мета заходу – акцентувати увагу учасників на основних змінах освітнього середовища у 2020/2021 навчальному році, організації методичної роботи з учителями української мови і літератури згідно з потребами суспільства і Нової української школи; розвивати навички щодо створення сприятливого методичного середовища для корекції індивідуального планування роботи словесників і стимулювання їх у 2020/2021 навчальному році уносити відповідні зміни у педагогічну практику відповідно до викликів часу.

На організаційно-мотиваційному етапі роботи методист відділу методики навчальних предметів та професійного розвитку педагогів Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти  Майя Кондирєва зробила огляд викликів сьогодення в Україні щодо мовно-літературної освіти учнів, а далі запропонувала ознайомитися з результатами міжнародного моніторингу рівня сформованості навичок читання п’ятнадцятирічних учнів/студентів PISA –  2018, результатами ЗНО –  2019 з української мови і літератури, першими дослідженнями результатів запровадження в Україні 2020 року дистанційного навчання.

Роботу на когнітивно-корекційному етапі було спрямовано на розгляд науково-методичних шляхів розв’язання освітніх проблем сьогодення для забезпечення належного рівня навчання української мови і літератури у наступному навчальному році. Інформацію більш практичного характеру щодо коригування змісту і форми роботи з учителями української словесності у районі/місті, ОТГ до початку навчального року учасники заходу отримали на інтеграційно-формувальному етапі роботи. Для реалізації узагальнювально-рефлексивного етапу діяльності розглянуто можливості дошки «Нотатник методичного працівника», створеної для обміну досвідом роботи методичних працівників, які відповідають за стан викладання української мови і літератури, на основі мережевого сервісу «Падлет».

Отже, 2019/2020 навчальний рік добігає кінця. На основі підсумків завершення цього року маємо вибудовувати свою роботу для успішного старту 2020/2021 навчального року. Зрозуміло, що робота не буде шаблонною. Необхідно вносити корективи в усталений перебіг подій і плани керівним органами управління освітою,  методичним установам та їх працівникам, ЗЗСО та учителям.

http://ippo.edu.te.ua/