Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

28.06.2020

 

28 червня - День молоді 

Друзі!

Дорога молоде!

 

Від щирого серця вітаю вас із прекрасним святом - Днем молоді!

Людина є молодою доти, доки спроможна дивуватися навколишньому світу і вчитися. Знаю людей, які до глибокої старості зберегли ці якості, тож залишилися духовно молодими. Проте зараз звертаюся до двадцяти- і тридцятирічних, ровесників нашої Незалежності. До молодих людей, чиє активне життя тільки починається, яке тісно переплелося із незалежною Україною і назавжди  буде пов'язане із нею. Більшість з вас тут буде жити, працювати, створювати сім'ї, будувати своє майбутнє.  Саме на вас покладаються найбільші надії у становленні та розбудові демократичної, економічно розвиненої, сильної України.

Кожен із вас повинен поставити собі основне питання: що саме я маю зробити в житті, щоб бути щасливим і зробити щасливими інших, усю країну? Як використати даровані мені таланти, здібності та вподобання? Ким я маю бути? Як змінювати свій край, навколишній світ? Як робити його кращим? Як жити по-справжньому?

На ці та безліч інших запитань мають сьогодні відповісти молоді люди.

Тож бажаю усім вам дати правильну відповідь на ці, чи не найважливіші у житті питання. Нехай ваша невичерпна енергія та оптимізм знаходять втілення у різних напрямках вашої діяльності в ім’я вашого майбутнього, в ім’я майбутнього  нашої держави.

Тому з нагоди свята, хочу побажати молоді любити свою країну, працювати над собою, вчитися, кохати, досягати успіхів та перемагати.

Ставайте гідним майбутнім нашого краю. Бо Україні вкрай потрібні ваші успіхи.

Бажаю вам наснаги, творчої енергії і нових перемог. 

Хвала молодості! Слава Україні!

 

Голова обласної ради                       Віктор Овчарук