Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

30.06.2020

2 липня о дев'ятій годині в кабінеті № 531 працюватиме постійна комісія обласної ради 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісіїз питань  регламенту, депутатської діяльності, запобігання та протидії корупції, законності та здійснення демократичного цивільного контролю над Воєнною організацією і правоохоронними  органами  держави

Проект

 

1. Про розгляд звіту управління з питань цивільного захисту населення Тернопільської обласної державної адміністрації про використання коштів обласного бюджету за І квартал 2020 року.

2. Про розгляд клопотання щодо нагородження Грамотою Верховної Ради України Воловського Богдана Станіславовича.

3. Про розгляд листа депутата Тернопільської обласної ради шостого скликання Яциковського Б.І. від 29 травня 2020 року № 29-05-20-2.

4. Про розгляд пропозиції уповноваженого представника депутатської фракції Тернопільської територіальної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» у Тернопільській обласній раді Барни Степана Степановича від 10 червня 2020 року № 10/06/20-01 щодо включення до порядку денного чергової сесії Тернопільської обласної ради питання «Про звернення депутатів Тернопільської обласної ради до Президента України Володимира Зеленського, Прем’єр – міністра України Дениса Шмигаля щодо спроб чинного Міністра оборони України Андрія Тарана внести зміни до військових знаків розрізнення».

5. Про розгляд пропозиції уповноваженого представника депутатської фракції Тернопільської територіальної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» у Тернопільській обласній раді Барни Степана Степановича від 10 червня 2020 року № 10/06/20-02 щодо включення до порядку денного чергової сесії Тернопільської обласної ради питання «Про звернення депутатів Тернопільської обласної ради до Президента України Володимира Зеленського, Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова та Прем’єр – міністра України Дениса Шмигаля щодо внесення до Конституційного Суду України подання про відповідність Закону України «Про недопущення переслідування та покарання осіб з проводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань, та визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України».

6. Про розгляд пропозиції уповноваженого представника депутатської фракції Тернопільської територіальної організації Радикальної партії Олега Ляшка у Тернопільській обласній раді Яциковського Богдана Ігоровича від 10 червня 2020 року № 10-06-20-5 щодо включення до порядку денного чергової сесії Тернопільської обласної ради питання «Про звернення депутатів Тернопільської обласної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Служби безпеки України, Ради національної безпеки і оборони України щодо припинення сепаратистських дій та недопущення створення так званого «угорського» району в Закарпатті, що становить загрозу для національної безпеки України».

7. Про розгляд пропозиції уповноваженого представника депутатської фракції Тернопільської територіальної організації Радикальної партії Олега Ляшка у Тернопільській обласній раді Яциковського Богдана Ігоровича від 11 червня 2020 року № 10-06-20-1 щодо включення до порядку денного чергової сесії Тернопільської обласної ради питання «Про звернення депутатів Тернопільської обласної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо припинення спроб фальсифікації проміжних виборів по 208-у виборчому окрузі (Чернігівщина), цькуванню та переслідуванню опозиційного лідера – Олега Ляшка».

8. Про розгляд питання щодо припинення діяльності комісії Тернопільської обласної ради з питань поновлення прав реабілітованих.

9. Про розгляд проєкту змін до обласної програми забезпечення постійної готовності системи управління Тернопільської області до функціонування в умовах особливого періоду на 2017-2021 рок.

10. Про розгляд спільного звернення голови Чортківської районної ради Віктора Шепета та першого заступника голови Чортківської районної державної адміністрації Івана Заболотного від 27 березня 2020 року щодо призначення керівника державного підприємства «Чортківське лісове господарство».

11. Про розгляд клопотання щодо нагородження Грамотою Верховної Ради України Римар Лариси Іванівни.

12. Про розгляд клопотання щодо нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Левчука Ростислава Дмитровича.

13. Про розгляд клопотання щодо нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Пончко Зоряни Миронівни.

14. Про розгляд клопотання щодо нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Рудика Вадима Дмитровича.