Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

06.10.2020

 У Тернополі вшановуватимуть добровольців

13 жовтня о 18.00 год. у приміщенні Тернопільського академічного обласного драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка відбудеться ІІІ церемонія нагородження «Доброволець Тернопільщини», на якій буде нагороджено 8 добровольців орденом «Лицарський хрест добровольця» (2 посмертно і 6 прижиттєво), 5 захисників отримають нагрудний знак «Учасник бойових дій», а також відзначено  волонтера і військового капелана.

Про організацію свята йшлося сьогодні, 6 жовтня, під час прес-конференції, у якій взяли участь засновник та організатор церемонії Ружена Волянська та голова обласна ради Віктор Овчарук.

"Тернопільська обласна рада завжди підтримувала усі заходи та події, пов’язані із вшануванням наших добровольців - тих, хто першим став на захист країни, коли на українську землю ступив ворог, - наголосив Віктор Овчарук. – Медики і програмісти, економісти та педагоги, робітники чи кухарі – хлопці та дівчата залишили власні справи,  нерідко і престижні роботи, українські добровольці самовіддано взялися рятувати Україну. І саме завдяки їм був виграний час, за який вдалося озброїти, забезпечити армію, мобілізувати сили. А тому не маємо права забувати їхній подвиг, не маємо права забувати, що війна ще не закінчилася. Вручення ордена «Лицарський хрест добровольця» - то частинка великої вдячності усім  нашим добровольцям».

Віктор Овчарук також зауважив, що на останньому пленарному засіданні обласна рада прийняла звернення до центральної влади щодо визнання капеланів учасниками бойових дій.

Протягом вечора пройде презентація про кожного захисника, вручення орденів і нагрудних знаків, святковий концерт з дотриманням всіх карантинних норм. Усі нагороджені отримають Почесні грамоти Тернопільської обласної ради.

Вхід вільний.