Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

21.02.2021

У Тернополі юні радіоконструктори демонстрували свою майстерність

На базі  Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (ТОКЦНТТШУМ) відбулись обласні змагання учнівської молоді з радіоелектронного конструювання, приурочені Дню Героїв Небесної сотні.

За підсумками проведення змагань переможцями в особистому заліку (у двох вікових категоріях) нагородженні:

І вікова категорія (до 15 років):

І місце – Гораль Остап, вихованець комунального закладу Підволочиської селищної ради «Центр дитячої та юнацької творчості»;

ІІ місце – Ставицький Володимир, вихованець Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді;

ІІІ місце – Богак Арсен, учень комунального закладу Острівської ЗОШ-І-ІІІст. Великиберезовицької селещної ради.

ІІ вікова категорія (з 15-18 років включно):

І місце – Рапіцький Назар, вихованець «Центру дитячої та юнацької творчості» Бережанської міської ради;

ІІ місце – Гладкий Юрій, вихованець Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді;

Найкращими в абсолютному командному заліку стали команди:

І місце – Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді;

ІІ місце – «Центру дитячої та юнацької творчості» Бережанської міської ради;

ІІІ місце – «Центру дитячої та юнацької творчості» Підволочиської селищної ради.