Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

22.02.2021
З ініціативи голови Тернопільської обласної ради Михайла Головка у Залізцях встановили пам'ятник Героям Небесної Сотні 
 
У центрі селища Залізці на території Залозецької ОТГ освятили пам'ятник Героям Небесної Сотні.
 
Участь у заході взяли представники влади, громадськості та батьки Героїв Небесної Сотні. Всечесні отці відслужили панахиду за загиблими під час Революції гідності українцями. 
 
«Я дякую Богу, що мав змогу долучитися до встановлення пам’ятника нашим Героям, захисникам України! Відкриваючи пам'ятники Небесній Сотні, ми прагнемо, щоб про кращих синів та дочок України пам'ятали наші діти. Щоб ніхто не забував, що ми живемо, тому що вони віддали за нас своє життя! 7 років тому, коли нас хотіли зробити рабами, ми не відступили, не опустили рук, не зрадили Батьківщині! Український народ згуртувався, щоб повалити диктатора, щоб змінити Україну, щоб наповнити її українським змістом! Ми стояли до кінця. Герої Небесної Сотні йшли у смертельний наступ, щоб відстояти майбутнє України. Право наших дітей жити вільно та бути господарями на своїй, Богом даній землі! На їхньому подвигу та прикладі ми маємо виховувати молоде покоління. Наші діти повинні знати ціну свободи! Адже війна, розпочата агресором тоді, триває досі, — сказав голова обласної ради. — Багатьох Героїв Небесної Сотні я знав особисто... Заносив їхні тіла у готель «Україна», переповнений кров'ю. У мене досі перед очима ці болючі митті, коли ми втрачали Героїв... Небесна Сотня віддала найцінніше задля розквіту України, і ми не маємо права відступити. Ми повинні побудувати потужну українську державу, якою Герої з Небес будуть пишатися! Вклоняюся перед Героями, перед їхнім Героїзмом! Дякую батькам за їхніх синів та дочок — патріотів свого краю! Вічна слава Героям Небесної Сотні! Слава Україні!»