Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

22.02.2021

У Тернопільській обласній бібліотеці для дітей відбулася зустріч з Володимиром Голоднюком

Волонтер та батько юного Героя Майдану – Устима Голоднюка розповів присутнім про сина та його участь у революційній боротьбі.  

Сам пан Володимир активним учасником Революції гідності себе не вважає, але коли Устим твердо вирішив приєднатися до однодумців й відстоювати долю країни на Майдані, залишитись осторонь не міг і, гамуючи батьківське хвилювання, підтримав вибір сина та залишився з ним до кінця.

«Син раптово виріс. В буквальному розумінні, він просто встав з-за комп’ютера і пішов на Майдан відстоювати свій вибір – майбутнє своє і країни. Я досі відчуваю його присутність. Коли приймаю якісь рішення, подумки раджусь з Устимом, уявляю його реакцію на ті чи інші вчинки», – розповів Володимир Голоднюк.

Не оминули згадкою й усіх інших жертв розстрілів 18-21 лютого 2014 року. Разом з Устимом Голоднюком тоді загинули його молоді і зовсім юні земляки – Олександр Капінос, Тарас Слободян, Назар Войтович, Василь Мойсей та Ігор Костенко.

«Спогади про хлопців з Тернопільщини та Героїв Небесної Сотні зі всієї України об’єднані у проєкті «Характери гідності». Під час заходу продемонстрували відео епізоди проєкту, а також презентацію «Небесна сотня: ціна свободи», яку підготували працівники відділу обслуговування учнів 5-11 класів», – повідомляють у Тернопільській обласній бібліотеці для дітей.