Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0035) 25-22-10
e-mail: rada.trc@tor.gov.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ СТРУКТУРА ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРЕЗИДІЮ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОМІЧНИКА-КОНСУЛЬТАНТА ДЕПУТАТА ПРАВОВА ДОПОМОГА ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ІНДУСТРІАЛЬНІ ПАРКИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2022-2023 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

26.02.2021

 Володимир Мисик взяв участь у вшануванні Лесі Українки на Кременеччині, де свого часу гостювала поетеса 

У селі Великі Бережці, на Кременеччині, відзначили 150-річчя великої української поетеси Лесі Українки. Саме тут вона колись гостювала у своєї товаришки Марії Биковської.

Гостям заходу представили імпрезу, присвячену Лесі Українці та її творчості. У залі Великобережецького музею Олександра Неприцького-Грановського лунала поезія та пісні на вірші видатної поетеси.

Побував на святі депутат Тернопільської обласної ради, голова постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, молодіжної політики, фізичної культури і спорту Володимир Мисик.

«Після перебування у нашому краї творчість Лесі Українки зазнала великих змін. Саме з цієї подорожі в її житті розпочався новий етап, який подарував нам не просто талановиту письменницю, але й серйозного драматурга європейського рівня. Видатна поетеса, відіграла дуже важливу роль у формуванні духу української нації, яка сформувала свою державу. В історії європейських державностей існує дуже мало націй, які створювали держави, адже зазвичай саме в межах держав утворювалися нації. У нашому випадку, нація, маючи конкретні надбання: творчі, духовні, культурні, наукові — створила свою державу. Саме такі видатні постаті, як Леся Українка, впродовж віків допомагають формувати в українців національний дух та розвивають повноцінних особистостей, які будуть й далі впливати на розвиток нашої держави», — наголосив Володимир Мисик.