Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua ternopil.rada@gmail.com
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

17.03.2021

Підписано меморандуми про міжрегіональну співпрацю між Тернопільською обласною радою та Івано-Франківською і Волинською обласними радами

Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко підписав меморандуми про міжрегіональну співпрацю між Тернопільською обласною радою та Івано-Франківською і Волинською обласними радами з головою Івано-Франківської обласної ради Сичем Олександром Максимовичем та головою Волинської обласної ради Недопадом Григорієм Вікторовичем.

«Ми прагнемо налагодити тісні відносини, співпрацю, обмін досвідом, адже наші області мають багато спільного. У нас – єдина історія, ми близькі ментально. Ми зацікавлені у подальшому поглибленні, зміцненні та розширенні економічного, науково-технічного і культурного співробітництва, керуючись принципами рівноправності та взаємності», — сказав Михайло Головко.

У меморандумах зазначається про створення сприятливих умов для розвитку міжрегіонального співробітництва у соціально-економічній та гуманітарній сферах, зокрема в галузях: освіти, науки і культури; охорони здоров'я та соціального захисту; розвитку туризму і спорту; інвестицій, у томі числі з питань залучення міжнародної технічної допомоги; екології та раціонального використання природних ресурсів.

«Дякую колегам – очільникам Івано-Франківщини та Волині, які завітали на Тернопільщину. Дякую депутатському корпусу Тернопільської обласної ради за підтримку моєї ініціативи та прийняття рішення «Про налагодження співпраці і розвиток партнерських зв’язків Тернопільської обласної ради з органами місцевого самоврядування інших областей України», — додав очільник Тернопільщини.