Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

01.04.2021

Робоча група, утворена у Тернопільській обласній раді, проводить моніторинг діяльності об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

Відповідно до розпорядження голови Тернопільської обласної ради Михайла Головка, функціонує робоча група з вивчення і підготовки пропозицій щодо раціонального та ефективного використання коштів обласного бюджету.

«Робочу групу утворено з метою раціонального та ефективного використання коштів обласного бюджету на реалізацію статутних завдань, посилення фінансово-бюджетної дисципліни, вдосконалення роботи мережі об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської області, в тому числі тих, що фінансуються за рахунок коштів обласного бюджету, вивчення та аналізу стану їх фінансово-господарської діяльності», — йдеться у розпорядженні.

Керівник робочої групи — Щиголь Олег Олексійович, голова постійної комісії Тернопільської обласної ради з питань бюджету. До складу робочої групи увійшли депутати та працівники виконавчого апарату облради. 

Робоча група уже відвідала ряд закладів. Зокрема, днями завітали до Скала-Подільського психоневрологічного будинку-інтернату, Мельнице-Подільського психоневрологічного будинку-інтернату та Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді.

«Оглянули, зокрема, такий цікавий об'єкт, як печера «Кришталева» в Кривче. Це — туристичний магніт нашого регіону, надзвичайно привабливий та перспективний. Проте, потребує додаткової уваги та підтримки з нашого боку. Будемо напрацьовувати відповідні рекомендації та пропозиції щодо його розвитку», — розповів депутат обласної ради Денис Милий.