Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua ternopil.rada@gmail.com
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

21.04.2021

«Передзвони минулого і сучасного»: у Тернопільській дитячій  книгозбірні розгорнуто фотовиставку 

До Міжнародного дня пам’яток та визначних місць вихованці Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді разом із Тернопільською обласною бібліотекою для дітей підготували виставку світлин.

На виставці гуртківці Центру представили 16 найкращих за якістю та композицією світлин, які передають красу найособливіших локацій та пам’яток України.

Експозиція представлена на базі Тернопільської обласної бібліотеки для дітей у формі виставки-вітрини, а тому насолодитися нею може кожен перехожий.

За кількістю і значимістю архітектурних пам’яток Україна посідає одне з перших місць у Східній Європі. Більшість визначних місць виглядають дуже цікаво, вони суперунікальні, мають різні конструктивні особливості.

Світлини  юних фотоаматорів Тернопільщини дають можливість згадати моменти найяскравіших вражень, життєвих подій та побачити красу архітектури їхніми очима. Вулиці старих міст зачаровують своєю давньою історією, а постаті, закарбовані в їхніх назвах, містять чимало загадкового.

Даний проект — хороша можливість для вихованців гуртків Центру, любителів фотоаматорського мистецтва показати свої творчі доробки, а головне — показати Україну….

Організатори пропонують переглянути роботи юних фотохудожників до 30-го квітня.